Hep Beraber Her Listede Yeni Bir Dua Ediyoruz

Listedeki 2. Arkadaş için okunmaya başlanmadı mı? Yanlış mı yaptım? Başlamamıştım o anlamda sıkıntı yok sabah okuyacaktım.ama sorun ne anlamadım ?

Önceki Mesajlar yoktu ben baktığımda,geriye dönüp okuyunca farkettim şimdi sıfırlandığını.ama ikinci sıradaki arkadaş çok almış kendine,eğer vermek isterse okurum ben.şuana kadar hiç bi okuma yapmadım.verirse okurum

Duamız: 4444Salavatı Tefriciye

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ðamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.”
Salatı Tefriciye Türkçe Meali:

“Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed’e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O’nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O’nun hürmetine elde edilir. O’nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah’ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et.””

DUA SIRASI: Gulay_u

1. M Maviiiii000
  2. C ChillOutt
  3. Gulay_u
  4. terliksuu
  5. The Calender
  6. OMRUM79
  7. P Podik
  8. EN AZ 500 SAYI ALMAYA ÇALIŞALIM.
Dualarimiza estagfirullah el azim ile baslayalim.
Arkadaşlar düzenli bildirim yapalım lütfen.
Kendi duamız nasıl ki hemen bitsin istiyoruz okumada da aynı özeni gösterelim.

Üst üste 2 kişinin duasına mazeretsiz bildirim yapmayan listeden çıkartılır.

DÜZENLİ BİLDİRİM YAPAMAYACAK ARKADAŞLAR LÜTFEN KATILMASIN!

KALAN : 4.444

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…