Hep Beraber Her Listede Yeni Bir Dua Ediyoruz

Tamam abla okuyacağım kızma:)

Canim ben de bu listedeydim ama musait olamayacagim icin hak yememek adina ciktim. Sonucta burda herkesin bir derdi var kimse hobi olsun diye burada okuma yapmiyor ve burasi hayir topigi degil. Herkes birbirinin duasina yardimci oluyor.
Allah dualarinizi kabul etsin.

Yanlış anlaşıldım sanırım böyle bir izlenim uyandırmak istemem, elimden geldiğince eşlik ediyorum ama liste bitiminde aranızdan ayrılabilirim ayak uyduramiyorsam hakka girdiysem kusura bakmayın

Yanlış anlaşıldım sanırım böyle bir izlenim uyandırmak istemem, elimden geldiğince eşlik ediyorum ama liste bitiminde aranızdan ayrılabilirim ayak uyduramiyorsam hakka girdiysem kusura bakmayın

Yanlis anlasilmadin canim. Okunan dua 41 yasin sen de takdir edersin ki uzun bir sure. Sen aksamdan aksama 2 tane okursan kalanini arkadaslar okursa sence adil olur mu?
Ustelik bir arkadasimiz sirasini sana vermisken! Ustelik bu arkadas da mazeretinden dolayi okuma yapamadigi halde baskalarina okutup okumalara eslik ediyor. Sirasini sana veren arkadasin ne derdi var bilmiyoruz oyle degil mi, herkesin derdi kendine buyuktur.
Bir arkadasim sirasini bana verseydi sahsen sirf ona ayip olmasin diye canla basla okur duami bitirirdim ben ama herkes benim gibi dusunmek zorunda degil elbet.

Ben burda en az şu kadar alın vs gibi bir kural görmedim bu yüzden 2 3 4 kac tane okuyabilirsem okur Allah rizasi icin kime ne faydam dokunuyorsa sonuna kadar yapmak istedim. Karsiliksiz bir nebze duamla insanların hayatına dokunmak istedim sizin kadar ince düşünmedim sırasini verdi hemen bitirmeliyim diye. Musaitlik durumuma gore okumaya calistim baska gruplarimda var kimseye okutmadan kendim okuyorum. iyisi hakka girmeden liste bitiminde aranızdan ayrılayım. 27 aldım Kalan 0 teşekkürler okuyan herkese Allah hepinizden razı olsun.

Üst üste 2 kişinin duasına mazeretsiz bildirim yapmayan listeden çıkartılır. Altina duzenli duaya katilmayanlar listeden cikartilir yazalim ilk basta uyaririz sira gelmeden listeden cikaririz sorun cikmaz ozaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…