Hep Beraber Her Listede Yeni Bir Dua Ediyoruz

Ruhun neye ihtiyacı varsa ona yöneliyor canım. Demek ona ihtiyacın var. Bende bu ara eksikliğini hissediyorum. Belki mevsimler bir tur Esma geçer bizede. Ya latifi çok seviyorum bende. Allah kabul etsin canim
Esmalar C ChillOutt arkadaşımda artık orada okuruz canım. Yasin suresini bitirelim inşallah

Ruhun neye ihtiyacı varsa ona yöneliyor canım. Demek ona ihtiyacın var. Bende bu ara eksikliğini hissediyorum. Belki mevsimler bir tur Esma geçer bizede. Ya latifi çok seviyorum bende. Allah kabul etsin canim

Ben dualarin insani cagirdigina inanirim canim o yuzden de icimden ne geliyorsa onu okurum.
Topik acmaya tovbeliydim hatta bu topigi acarken de mevsimlere ben acmam sen acarsan okurum demistim ama yine topik actim :)))

Tamam canım nasıl istersen.
Cestlaviee sana geçtik canım ne zaman istersen listeyi başlatıyım

Hazırım canım başlayabiliriz. benim özel bir isteğim var mümkünse maddi olarak cok zor bir dönemdeyiz tam herşey düzeldi derken yine tepetaklak oldu hayatımız. Okurken özellikle bu sıkıntılı dönemi bir an evvel atlatmamiz için niyetlenirseniz cok sevinirim. Allah razı olsun hepinizden

DUAMIZ: 41 Yasin Suresi

DUA SIRASI: Cestlaviee

1. @MevsimlerdenSonbahar
2. Gulay_u
3. terliksuu
4. [IMG alt="Juli_93"]https://www.kadinlarkulubu.com/forum/data/avatars/s/925/925543.jpg?1547725072[/IMG]
5. The Calender
6. Cestlaviee

EN AZ 1 SAYI ALMAYA ÇALIŞALIM.
Dualarimiza estagfirullah el azim ile baslayalim.
Arkadaşlar düzenli bildirim yapalım lütfen.
Kendi duamız nasıl ki hemen bitsin istiyoruz okumada da aynı özeni gösterelim.

Üst üste 2 kişinin duasına mazeretsiz bildirim yapmayan listeden çıkartılır.

DÜZENLİ BİLDİRİM YAPAMAYACAK ARKADAŞLAR LÜTFEN KATILMASIN!

KALAN : 41

DUAMIZ: 41 Yasin Suresi

DUA SIRASI: Cestlaviee

1. @MevsimlerdenSonbahar
2. Gulay_u
3. terliksuu
4. [IMG alt="Juli_93"]https://www.kadinlarkulubu.com/forum/data/avatars/s/925/925543.jpg?1547725072[/IMG]
5. The Calender
6. Cestlaviee

EN AZ 1 SAYI ALMAYA ÇALIŞALIM.
Dualarimiza estagfirullah el azim ile baslayalim.
Arkadaşlar düzenli bildirim yapalım lütfen.
Kendi duamız nasıl ki hemen bitsin istiyoruz okumada da aynı özeni gösterelim.

Üst üste 2 kişinin duasına mazeretsiz bildirim yapmayan listeden çıkartılır.

DÜZENLİ BİLDİRİM YAPAMAYACAK ARKADAŞLAR LÜTFEN KATILMASIN!

KALAN : 41

Arkadaşlar benide aranıza alırmısınız ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…