Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

arkadaşlar gönül koymayın ben gerçekten dün yetişsin diye çok uğraştım ama yetiştiremedim çünkü okuldayım akşama kadar tabi herkesin bi bahanesi var ama ben tahmin ettiğim için bi iki gün öncede dedim 4 güne çıkarsak mı diye ben biraz da yavaş okuyorum heralde ben iyi bişey yapayım derken kötü oldu hem arkadaşın hakkı geçti bana hem moraller bozuldu bende böyle olsun istemezdim ...

cnm benim sen basinda demistin benimkinden alin Cok fazla okuyamam, yetistiremem diye....Alan olmadi...Ben de elanurdan aldiklarimi anca okudum...

Dun erken bitiren olursa alsin demistim...Herkes yardim etsin demistim..
Kimse orali olmadi.Herkes de hata var...
Cnm sen belki yavas okuyorsun ama senin duan daha makbuldur bilemeyiz...Sen de hakkini helal et cnm.Benim hakkinda herkese helal olsun INS...

..Cnm sen bizi yanlis anlama nolursun bu saate kadar ses cikmamis .yetisemez diye dusunduk..yoksa niye bitirmeye calismayalim...Keske dün hemen çıkmasaydın..konuyu takip etseydin (

cnm seni cok seviyoruz.simdiye kadar hep fazla fazla okudun.Hakkin cok .Allah razı olsun...
İnanki ugrastik eksik olmasın diye ama nasip boyleymis..olacağı varmış..Hakikaten

Touch Cnm benim ..Rabbim ne duan dileğin varsa kabul etsin ins cnm...Rabbim gönlüne göre en hayırlısını versin ins...

Kizlar şimdi biraz araştırdım .Salati tefriciye 3 gunde bitmesi gerekir diye birsey bulamadim.

Bunu biz nerden cikardik ki??? 3 gunde bitireni de gormedim??

Bununla ilgili yazi bulursaniz paylasin..7 gun de bitmesi gerekir diyor..

Kizlar şimdi biraz araştırdım .Salati tefriciye 3 gunde bitmesi gerekir diye birsey bulamadim.

Bunu biz nerden cikardik ki??? 3 gunde bitireni de gormedim??

Bununla ilgili yazi bulursaniz paylasin..7 gun de bitmesi gerekir diyor..

cnm zaten 3 gün diye bişe yok biz başlarken 9 kişi falandık herkes üç gün olsun bitsin çabuk dedik ama sonra 6 ya düştü sayımız ve önceden 400 küsürken 700 küsüre çıktı yetişmedi ondan yani biz sayı azalaınca günü arttırcaktık

Bu duada gün sınırlaması yok zaten.
Herkesin elinden geleni yaptığını düşünüyorum ben.
Kimse keyfi ya da kasıtlı olarak geciktirmemiştir ya da buraya yazmamazlık yapmıyodur sonuçta kimin ne durumda olduğunu bilmiyoruz okul, iş, hastalık, acil durumlar herşey olabilir ama önemli olan nazliesmanında dediği gibi birbirimizi kırmayalım bunlardan dolayı.
Geç bitti duam kabul olmayacak diye de düşünmeyelim kızlar Rabbim dualarınızı dileklerinizi hayırlısıyla kabul etsin

Arkadaşlarım üç günde okunmak zorunda olmadığını ben başından beri biliyordum ve size de yazdığımı hatırlıyorum (kaynak göstererek, bu topic de yazmadıysam da kk da baska topic de yazdım eminim gerekirse arar bulurum).... benim üzüldüğüm nokta şu biz bir karar alıyoruz ve ben inanın uykumdan fedakarlık edip bu aldığım sorumluluğu yerine getiriyorum.. başlarken yazıyorum... arada su kadar okudum su kadarım kaldı dıyorum nete girebilmişsem ve en onemlisi de son dakika bitirdiğimi söylemiyorum... yanı uymuyorsa 1 haftaya cıkaralım... nazlıesmam sen her zaman fazladan okuyorsun önceden bitiriyorsun senin cabanı hepimiz görüyoruz.... ne kadar yogunum bakın bu saatte evde oluyorum düşünün ama buna ragmen hem selati tefriciye yi hem de ayetel kürsiye basladım 1 haftadır onu okuyorum...
bence haklı bir selzeniş bu ...hatta gece bi ara yine baktım cevap geldiyse eksiğimi tamamlayayım dıye kımse yazmamıstı... kızıp gitmedim yanlıs anlasılmasın (çıktım cunku 313 Ayetel kursi okuyacaktım) sadece şimdi geldim eve işte de yogunluktan giremedim...
Hakkınızı helal edin ben eve telaşla geldim topigi actım okuyayım dıye ama tamamlanmıs hatta fazaldan okunmus... hakkınızı helal edin hepiniz..ben de sizleri çok seviyorum

Son düzenleme:

bakın bu topic de de yazmısım buldum...

cnm biz de bilemidikki 3 gün diyenler oldu... Biz de ona uyduk...Rabbim Kabul etsin INS .Rabbim gonlune gore versin INS cnm...Gercekten cok iyi niyetli ve temiz kalplisin...sozunu tutuyorsun ..,ben sizleri tanidigim icin
cok memnunum.iyiki sizleri tanimisim...Belki de bize ders oldu bu. Herseyden onemlisi dostlugumuz ..Bir vesileyle tanıştık ..benim için Cok degerlisiniz .Simdi seni hepinizi daha cok seviyorum cnm. Benim..

Evet canlarım ...önemli olan niyetimiz bizim dua kardeşliğimiz.
Rabbim ins hepimizin dualarını hayirlisiyla kabul eder.Hepimizin hakkinda en hayirlisini nasip eder INS.Sizleri hiç umutamayacam her Tefriciye de aklıma geleceksiniz çok sevdim buradaki herkesi :54

Her zaman dualarımda olucaksiniz ins.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun ins

cnm ben dün son iki yüzü yetiştiremedim ama birbuçuk gibi bitti iki yere konu açtım buraya da yazdım yetişsin diye ama olmadı bi türlü o kadar çok üzüldüm ki hakkına girdim diye gece hep kötü rüya gördüm ve sabah kalktım duayı okuyorum hala ben yavaş mı okuyorum bilmiyorum ama zaten yetiştiremiyeceğimi tahmin ettim 4 gün olsun dedim ..ben niyet olarak kendi tefriceyelerimide dün senin dileğin için olsun diye dua ettim benim buraya katıldığım zaman ki dileğimin artık gerçekleşmesi hani Allah a kaldı denir ya o derece ama söz verdim diye kimsenin hakkı geçmesin diye sonuna kadar burdayım ...

canlarım nolduuuu valla bende burda kalıp bütün yorumları okumak isterdim ama inanın ki hiç zamanım yok sadece okuyorum ve bildiriyorum ama ara verildi zannedersem sıra kimde kim için okunacak eger yetişmiyorsa hafta sonunu iptal edelim çünkü haftasonu herkes daha yoğun oluyo pazartesi başlansın cuma son bulsun herkese nekadar sayı düşüyosada cuma güünü bildirsin bu benim fikrim

canım listemizi aşağı çıkardım 3 kişi kaldı okunmayan,bugün ara verdik.kızlar ama ben bir kaç gün daha uzatalım istiyorum arayı bugün regl oldum böyle okumak gelmiyo içimden temizlenip öyle okumak istiyorum eğer arkadaşlar kabul ederse bir kaç gün sonra başlayalım
***Dua listemiz***

goalk için 4444 Salati Tefriciye (TAMAMLANDI)

turkuaz için 4444 Salati Tefriciye (TAMAMLANDI

touch için 4444 Salati Tefriciye (TAMAMLANDI)

ececimx için 4444 Salati Tefriciye

elanur84 için 4444 Salati Tefriciye

nazliesma için 4444 Salati Tefriciye

Canım olur mu hiç Rabbim hepımızın dualarını kabul etsın... hepinizin cabasını gordum Allah razı olsun hepınızden

arkadaşlar sıra ececimx arkadaşımızda ben bugün başlıyorum sonra yetişmeme durumu olucak niyetimi ececimx arkadaşımız niyetine diye alıp önceki gibi ilk okunan şeyleri okuyup başlıyorum inşallah ..

Son düzenleme:
arkadaşlar ben şehir dışına gidicem ve internetim olmıycak birisi bana tel. numarasını yazsa bende ona okyuyp okumadıgımı bildirsem olurmu yoksa haber veremiycem

arkadaşlar fazla yada eksik okumayalım lütfen :)

nazliesma 744

touch 740

elanur 740

goalk 740

ececimx 740

Turkuaz 740

arkadaşlar ben şehir dışına gidicem ve internetim olmıycak birisi bana tel. numarasını yazsa bende ona okyuyp okumadıgımı bildirsem olurmu yoksa haber veremiycem

Cnm zaten niyetin icin okuyoruz .Cuma gunene kadar sure verelim.Herkes okuyup bitirsin INS...
Cumaya kadar okursan iyi olur..Allah'a emanet ol..

arkadaşlar fazla yada eksik okumayalım lütfen :)

Niyetimiz :Basta Ececimx sonra burada dua eden herkesin dualarını hayirlisiyla sen kabul eyle Yarabbi

nazliesma 744

touch 740

elanur 740

goalk 740

ececimx 740

Turkuaz 740[/QUOTE]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…