Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

Elanur icin Pazartesi Basliyalim Pazar gunüne kadar bitirelim diyorum herkes için uygunmu kızlar?

Okuma listemiz

Nazliesma 744

Turkuaz 740

Ececimx 740

Touch 740

Goalk 740

Elanur 740

bana da uyar canm ama cumaya da yetiştirebiliriz... yenı dualar için sabırsızlanıyorum ben de :)

canım pazara kadar çok olmaz mı bi kişi daha var listede bir an evel bitsin ki yeni dualara başlayalım

bana da uyar canm ama cumaya da yetiştirebiliriz... yenı dualar için sabırsızlanıyorum ben de :)

Canlarım siz ne zamana kadar derseniz ben okurum hiç farketmez.okyamanyanlar olur diye öyle dedim..isterseniz cumaya kadar olsun ..listeyi hazırlarsanız iyi olur:)

inş başka dualarda okuruz hep beraber:))

Hoş geldin cnm...Allah razı olsun...şükürler olsun iyiyiz.....Rabbim kolaylık versin inş sana.
Allah a emanet ol cnm...

Hoş geldin cnm...Allah razı olsun...şükürler olsun iyiyiz.....Rabbim kolaylık versin inş sana.
Allah a emanet ol cnm...

Hosbulduk tatlim Amin insAllah cnm

Dun kocis ve kuzenler supriz yapti c.tesi gece geldiler isbirligi yapmislar baldiziyla hic renk de wermedi bnm baci dunde aksam ciktik 23.00 gibi ewimizdeydik

Ama heryerim heryerlerim agrio ya ewin hicbiseyine dokunamam walla

Yarinda nikah yildonumumuz :) bakalim totoşumu kaldirip bisiler yapabilcem mi :)))))

Artık evindesin cnm dinlenirsin ins:))

Allah kolaylıklar ve güç kuvvet versin sana cnm

Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun cnm:) Nice mutlu senelere ins:)) Rabbim huzur saglık sihhat versin ins:))

Niyetimiz: Yarabbi Basta Elanur Arkadasimizin ve burada dua eden bütün arkadaslarımızın hayırlı niyetlerini dualarını hayirlisiyla kabul eyle..

Listemiz

Nazliesma 744

Elanur 740

Touch 740

Goalk 740

Turkuaz 740

Ececimx 740

Başlarken 21 Kere Estagfirullah El Azim ve Etubu İleyh

1 Defa Euzu Besmele

Niyetimiz:Basta elanur84 (gerçek ismim meral) arkadasımızın ve diğer okuyan bütün arkadslarimizin hayırlı niyetlerini,dualarımızı hayirlisiyla kabul et Yarabbi...

elanur84 icin Okuma Listemiz

nazliesma 744

touch 740

elanur 740

goalk 740

ececimx 740

Turkuaz 740

cuma günü saat 24.00'a kadar bitirilecek ve bitirildiği haber verilecek :)

arkadaşlar yarında buna devam etsek pazar yeni kişiye geçsek sorun olur mu

canlar benim bir gibi bitiyo yani yetiştirdim diğer arkadaşlarda yetiştirdiyse yarın yeni kişiye geçebiliriz bitirince yazarım yine..:)

canım bende bitirdim bugün dinlenme verdik heralde yarın başlayalım ki yeni dualara geçelim:)

Arkadslar en son bir ben kaldım .Yarin Baslayalim INS Pazar gunu bitirelim INS..(Kimse yetistiremiyo o yuzden Pazara kadar dedim...)

Niyetimiz:Basta Nazliesma olmak uzere burada dua Eden arkadaslarimizin hayirli dualarini hayirlisiyla Kabul et Yarabbi....

Nazliesma 744

Turkuaz 740

Elanur 740

Ececimx 740

Goalk 740

Touch 740

Benide aranıza alırmısınız

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…