Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Çok bakıldı gebeliklerde sonrasında bir gün yorgunluk için baktirdim ama hepsi yine normal çıktı ://
Stres yasta geciyo canim ya., valla 10 oncekiyle kiyas yapilmaz. Arada fark var tabii. Birde bence gebelik insan yaslandiriyo bu kesin ve net bilgi. Ne kadar az gebelik o kadar dinc olursun bence.

Bu arada bulantılarım dun akşam ititbariyle geri geldi

Hoşgeldi sefa geldi . Mutlu oldum ne yalan söylım
Kusarken söylenıyorum ama sonrasında gülüyorum . Sanırım tırlattım
Hadi gozun aydin:)) bulanti insana hamile oldugunu hatirlatiyo dimi:) hos benim su tekne kazintisi 9 ay boyu unutturmadi ama neyse:)) artik her hafta degisiklikler goreceksin kendinde, gerek duygusal gerek fiziksel... hazir ol:)

Hadi gozun aydin:)) bulanti insana hamile oldugunu hatirlatiyo dimi:) hos benim su tekne kazintisi 9 ay boyu unutturmadi ama neyse:)) artik her hafta degisiklikler goreceksin kendinde, gerek duygusal gerek fiziksel... hazir ol:)
Duygusallık had safhada .

Dün dışardaki hayvanlar için oturup ağladım

Canım sağlık ocağında kitapçıklar dağıtıyorlarmış hamilelikte Doğum ve sonrası ile ilgili çok güzel bilgiler var gittinde bi bak istersen aklıma siz geldiniz hemen C A N O
Aman benım sağlık ocagı sorumsuz yaaa
Keseyı gördugumde gittim kayıt açtı .
5. aylık hamıleyken gel dedi
Utanmasa doğuma gel dicekti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…