Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
:) hızlı verince demek vitaminsizlik oldu bende yarın sağlık ocağına gideceğim oğlumu kontrole acaba bi kan testi mi yaptırsam diyorum vitaminlere de bakılıyor mu acaba D vitamini Demir çinko vs. Gibi
Brn doktorumdan istedim kan tahlili oyke yaptrdim. Ama ondan once vitamin hapi kullanmistim 1 ay kadar. Trkrar baslicam insallah. Bdn istemedim bu kadar vermeyi ki doyet vs yapnadim zaten. Uykusuzluk vs

Brn doktorumdan istedim kan tahlili oyke yaptrdim. Ama ondan once vitamin hapi kullanmistim 1 ay kadar. Trkrar baslicam insallah. Bdn istemedim bu kadar vermeyi ki doyet vs yapnadim zaten. Uykusuzluk vs
Anladım canım sorayım bende yarın doktora bakalım en son 2 buçuk sene önce kan testi yapıldı. D vitaminini çok önemli diyorlar saç dökülmesinde terlemede filan onu merak ediyorum en çokta oğlum da terliyor ailecek öyleyiz aslında

İyiyim canım şükürler olsun sen nasılsın :)
Hatunlar hızlı tarifler peşisıra geliyor :KK66:
Ben bu sefer kaplumbağa hizindayim :))

Şükür bende kız uyumadı eşim oğlanların yanına geçti ben de takılıyorum burda :))

Ben bu sefer kaplumbağa hizindayim :))

Şükür bende kız uyumadı eşim oğlanların yanına geçti ben de takılıyorum burda :))
Yarın yapıcam ben nasipse grip oldum artık ne kadar yapabilirsem :/
Biraz keyif yapmak hakkın canım tadını çıkar :)

Yarın yapıcam ben nasipse grip oldum artık ne kadar yapabilirsem :/
Biraz keyif yapmak hakkın canım tadını çıkar :)
Yok valla keyif yaptığım elimde tel gozugozun kk da aklım evde kızı uyutup mutfağa girişmem lazım :// kızı yüzüne bakıyorum ama uyuyacağı yok :KK43:

Yok valla keyif yaptığım elimde tel gozugozun kk da aklım evde kızı uyutup mutfağa girişmem lazım :// kızı yüzüne bakıyorum ama uyuyacağı yok :KK43:
Çok mu küçük miniğin :)
Evde çocuk olunca öyle oluyor uyusa da işlerimi halletsem diye bakıyorsun..

X