Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
10 gün daha bekleyeceğiz o zaman:KK19:
İyiyim canım çok şükür yine yoğun bir günün ardından buradayım:)
Evet bekleyeceğiz.

Allah iyilik versin canım :)
Geldi canım hatırlıyorum başarılar diliyordu :KK70:
:KK53:
Yaaa ondan sonra jeton düştü birde pro uyeydi
Evet bazı kişilere foto atmış bı kadın fotosu çocuk fotosu atmış benim kızım diye bayağı sağlam oynamış yani ://
Sapık herif:sinirli:
Nasilsin etiket cok yakisti masallah:KK200:
Iyiyim canım, akşam kan verdim 306.4 çıktı. 10 gün sonra kese kontrol. Sağol canım:KK60:
Girmediği yer yoktu kk da kesin gelmiştir beğenmediği msj üye yoktu maşallah hala içimizde olabilir çünkü biranın müdavimi idi
:olamaz:
Aminnn Allah razı olsun canım. Rabbim bekleyen herkese hayırlısıyla evladına kavuşmayı nasip etsin :KK68:

Normal doğum olunca her gün diken ustundeyiz artık :) abisi 37 haftalık doğmuştu bakalım bu yaramaz ne zaman gelecek? Kendi doğum günüm 11.11 o gün doğsun diye temenni ediyorum bakalım basarabilecek miyim :p
Amin canım, inşallah:KK200:

Benim eşimde bu hafta sonundan itibaren 7 gün izin alacakmış .8-9 olur :)Nasıl geçecek diye düşünüyorum:KK70:Anasının evine mi yollasam:KK47:
Benimkini anası ikinci gün yollar bekarken bile tahammül edemiyorlar Mis birbirlerine benimki biraz kıl kuyruktur :KK200::kahve:

Benimkini anası ikinci gün yollar bekarken bile tahammül edemiyorlar Mis birbirlerine benimki biraz kıl kuyruktur :KK200::kahve:
Yok benimki kabul eder:)Ama gidemez ben 2 gün kursa gidiyorum.2 gün kızlar gidiyor.Yani dışarıya çıkıyoruz başımıza bir şey gels yalnız oluruz:)Ev,okul olsa giderdi onda problem yok ama uzak mesafeye gidince sorun:)

Hadi yaa gecmis olsun .. ne is yapiyoki? Sag eli mi? Nasil kirildi : (
Madenci benim eşim tepeden kocaman çay tepsisi gibi bir taş düşmüş eline çarpması ile kırılmış elinin üzerine dusseydi ya eli kopardı ya parmakları şükür bugüne ://

X