Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Buraya gelseydi, kesin sen yarışmaya katil diye ısrar edince kaçardı:KK70::KK70:
Girmediği yer yoktu kk da kesin gelmiştir beğenmediği msj üye yoktu maşallah hala içimizde olabilir çünkü biranın müdavimi idi

Sağol canım, Allah razı olsun.
Seninde doğuma az kalmış, Rabbim sağlıkla sihhatle kucağına almayi nasip etsin. Doğumun kolay olsun :)

Aminnn Allah razı olsun canım. Rabbim bekleyen herkese hayırlısıyla evladına kavuşmayı nasip etsin :KK68:

Merhaba canım hoşgeldin:KK200:Doğum ne zaman belli oldu mu:KK19:

Normal doğum olunca her gün diken ustundeyiz artık :) abisi 37 haftalık doğmuştu bakalım bu yaramaz ne zaman gelecek? Kendi doğum günüm 11.11 o gün doğsun diye temenni ediyorum bakalım basarabilecek miyim :p

Neyse bize bulaşmadan gitmiş:sus:Ama aramızda başkaları olabilir:KK70:
Benimde aklıma geliyor böylesi bir durum :110:

Komik olan şu ki onun erkek üye olduğunu öğrendiğimde kazen in de erkek olduğunu öğrendim arkadaşlar çok gulmustu bana kazen de mi erkek dediğimde :deli: :KK70:

Aminnn Allah razı olsun canım. Rabbim bekleyen herkese hayırlısıyla evladına kavuşmayı nasip etsin :KK68:

Normal doğum olunca her gün diken ustundeyiz artık :) abisi 37 haftalık doğmuştu bakalım bu yaramaz ne zaman gelecek? Kendi doğum günüm 11.11 o gün doğsun diye temenni ediyorum bakalım basarabilecek miyim :p
O zaman daha vakit var canım:nazar::anneadayı:Hakkınızda hayırlısı sağlıkla kucağına alırsın inşaallah canım:nazar::KK200:

X