Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Olmaz mi:) 6 yildir uyku yok:)) birde cok yenek seciyolar ve yedirmedi mesele. Buyuk yiyo kendi sukur.. kucuk oglum kizi kiskaniyo banada sen yedir diyo:))
Bendensin gel suraya
Benimkilerin de uyku sorunu var dogduklarindan beri bi de bizimkiler oyle masada oturup yemek yemezlerhemen masada ne var ne yok siyirip atiyolar mama sandalyesinde de oturmuyolaro yuzden ben tabak elimde odaya girince bir birini itmeye basliyolar ben yicem bana ver bana ver diye1i neredeyse havayla besleniyor cok pimpirikli

Bide seninki carpi 3:)) ben yerde yediriyorum ucunude kontrol sltinda tutuyorum boylece doke saca yeselerde sofra bezini topla makinaya at hop bitti gitti:)) bide benimkiler hamurisi filan istiyolar.. bazlama pogca mogca.. pizza istiyo sabah sabah mesela buyuk olan:) o sucuklu yer kucuk oglan sebzeli.. iki cesit yaparim mesela.. birde hem sabahin korunde zor yemek ister birde daha hazir degil mi ? Der:)) erkek milleti her yasta aynilar:)

Canım nasılsın, ben seni siteden atıldı sanıyordum hamileliginde baya ilerlemiş maşallah

Merhaba canım çok teşekkür ederim.Hoşgeldin

Aynen

Tabi anne becerikli olunca çocuklarda ne istiyeceklerini biliyorlar

Yok ya geyik degil.. ama biri yazinca bende cevsp yazdim:)) beni konu disina surukleyen ban almadi ben aldim Ama:))
Kib le bacım durma ben yemek bölümünden bile ban aldım kaynima ufak ufak ahhh etmiştim oysa ki demi yasminsay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…