Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
O da diyette spora başladı
Ama diyetinde hep tatlı var
Diyet makarna yaparsın kepekli veya tam buğday makarna var,diyet takımındakiler oy verir

Siteye giremiyom ben bsnlaninca:)) ne dedinde seni banliycaklarmis:)
Şifren kayıtlıdır,geçmişi silip te tekrar KKya girince şifreyi kaydeti tıklamazsan ,banlanınca giriş yapmadan girebilirsin.
Bu arada tarifleri eleştirdim senin lahmıcununu da eleştiririm çok ısrar edersen

Birsürü bildirim gelince yeni konu açıldı sandım
İlahi deynepnaz aplaaa
Beğeniyom seni fena mı?

Çok da biriktirdik yorulmuşsundur, kıyamam

Elestir bakalim hanim abla:))

Ya surekli gir cik yaptigimdan sifreyi kaydediyorum. Ban ne zaman gelcek onuda bilmiyorum, oyle kaliyo:)

Elestir bakalim hanim abla:))

Ya surekli gir cik yaptigimdan sifreyi kaydediyorum. Ban ne zaman gelcek onuda bilmiyorum, oyle kaliyo:)
Lavaşın az kuru gözüküyor ,bir de benim tantunideki gibi lahmacunun üzerini soğan ,domates,turşu döşeseydin daha iştah çekici dururduLahmacunun üstü çok boş olmuş.

Lavaşın az kuru gözüküyor ,bir de benim tantunideki gibi lahmacunun üzerini soğan ,domates,turşu döşeseydin daha iştah çekici dururduLahmacunun üstü çok boş olmuş.
Tam tersi kuru degildi.. ilk basta kitir gibi olur sonra dinlenince yumusuyo lahmacun. Bos olabilir dogru ama uzerine cok bisey koyarsam lahmacun kapanip arka planda kalacak o yuzden sade limon ve maydonoz koydum uzerine.. ha ben lahmacun yaptigimdada sade maydonoz ayran yetiyo bana:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…