Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
kızlar aklıma takılan bişey var. kese önce oluşuyor onu biliyoruz, kalp atışı ve bebek aynı anda mı oluşuyor, bebeği görüp daha sonra kalp atışını görebiliyor muyuz? yoksa bebeği görünce ille kalp atışının olması mı beklenir..? bu da kişiden kişiye değişir mi?
önce kese sonra yolk sac yani bebeğin eşi sonra bebek güçlenip kalp atışı duyulana kadar sadece bebek

iHer gun 1 -2 damla gelıyo .
Söyledım doktoruma progeston verdı . Her ihtimale karşı kullanalım dedı . Bişey yıyemıyorum kı ondanda kendımı suçlıuyorum azcık . Herseydne tıksınıyorum . Meyve yıyorum sadece

Arapça blmıyorum ama Türkçe mealli yasin okumaya çalışıyorum :110:
Vajinal bakalım demedı . Deseydı kesın baktırırdım :110:

Evet yanıp sönen ışık gibi :110:
bi özele bakarmısın

kızın da saçlarını kurutamıyoruz valla, say bari dedim 2 tane 60a kadar oo çok o 2 dk diyor :)
hasta olunca görürüm seni diyorum..
ya bunun alıştırmayla da ilgisi var mı?
Benimkiler bayilirdi oglanlar yani.. kizi daha hic kurutmadim saci kisa zaten.. odul verebilirsin belki boylece yapar

önce kese sonra yolk sac yani bebeğin eşi sonra bebek güçlenip kalp atışı duyulana kadar sadece bebek
yolk sac denilen başka bişiy o sonradan kayboluyormuş bebeğin eşi dediğin şey plasenta o ayrı bir şey .. ama anladığım bebekten sonra o kalp atışı görülebiliyor.. aynı anda görülme sonraki haftalarda gittiğinde olur.. hayırlısı ya.. bazen bilmemek iyi diyorum ya :))

yolk sac denilen başka bişiy o sonradan kayboluyormuş bebeğin eşi dediğin şey plasenta o ayrı bir şey .. ama anladığım bebekten sonra o kalp atışı görülebiliyor.. aynı anda görülme sonraki haftalarda gittiğinde olur.. hayırlısı ya.. bazen bilmemek iyi diyorum ya :))
Aman araştırma canım bilme gerek Yok İnan bilmeden daha güzel geçiyor bence şans işi biraz kontrole gittiğinde tam güçlenmiş olabilir kalp atışları ama 9. Haftada bile duyan var kalp atışını

iHer gun 1 -2 damla gelıyo .
Söyledım doktoruma progeston verdı . Her ihtimale karşı kullanalım dedı . Bişey yıyemıyorum kı ondanda kendımı suçlıuyorum azcık . Herseydne tıksınıyorum . Meyve yıyorum sadece
iyi meyve de iyi.. sen üzülme sıkma canını yeter senden besleniyor bulamazsa vitaminlerini alır gene büyür merak etme:KK66:

iyi meyve de iyi.. sen üzülme sıkma canını yeter senden besleniyor bulamazsa vitaminlerini alır gene büyür merak etme:KK66:
Çok ilginç birşey okudum asidin Salih diye bir kitapta tiksinen birşey yiyemeyen yemesin diyor iştahı açılana kadar açlık yapsın sadece su içsin akşamları diyor hiç duymamıştım daha önce

Çok ilginç birşey okudum asidin Salih diye bir kitapta tiksinen birşey yiyemeyen yemesin diyor iştahı açılana kadar açlık yapsın sadece su içsin akşamları diyor hiç duymamıştım daha önce
öyle tabi canım zorlamanın manası yok.. vücut seni uyarıyor her şekilde bence.. bak adam da yazmış:)

X