Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
maşallah maşallah canım:nazar::nazar::nazar:, oglanları 3lüyorsun, sağlıkla kucağına al. Hayırlı evlat olsunlar:dua::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

benim bile şuanda perde yıkayasım geldi:KK53:

Percereleri silsin eşin...
Yıkamaya at hepsini...
Sonra eşin assın perdeleri...
Senlik birşey yok:KK70:

Sen dikat et kendine:KK60:

Percereleri silsin eşin...
Yıkamaya at hepsini...
Sonra eşin assın perdeleri...
Senlik birşey yok:KK70:

Sen dikat et kendine:KK60:
Zaten yapmam kız. Dün akşam yemekleri yaptı da öyle gitti ise. Biber dolması yapmıştı. Tencereyi çıkarıp ocağın üstüne koymuş:) akşam pişircem:KK53:

Aaa niye duyamadıniz, başka hastaneye gitseydiniz
Canım kadın çok ugrastı hatta ilk muayenede idrarım yoktu . Git su iç bekle yarım saat dedi .
Su içtim geldim . Bu sefer kalp atışı göründü . Ama sesi duyabılcegım güçlükte değil dedi .
Bakalım tekrar gitcez 5-6 gun sonra :110:
üzülme bak ben üstüne basa basa 'görürsün' dedim.. inşallah duyma sırası başka zamana hadi gözün aydın olsun daha neyine üzülüyorsunn:KK15:
Dua edin miniğimin kalp atışı hzlansın :110:

Canım kadın çok ugrastı hatta ilk muayenede idrarım yoktu . Git su iç bekle yarım saat dedi .
Su içtim geldim . Bu sefer kalp atışı göründü . Ama sesi duyabılcegım güçlükte değil dedi .
Bakalım tekrar gitcez 5-6 gun sonra :110:

Dua edin miniğimin kalp atışı hzlansın :110:
Duyarsınız korma. Bende ilk öyle görmüştüm. Yanıp sönen ışık gibi dimi :) sesini de duyarsınız merak etme :)
maşallah senin eşin de pek becerikli.. sen mi öğrettin biliyor muydu?
Biraz becerisi var. Gıda da çalışmış okurken. Ben tarif ediyorum yapıyor:KK45:

ama daha küçük annesi strese girip üzme onu da kendini de.. sen içini ferah tut.. sağlıklı ise tutunacak gümbür gümbür atacak kalbi.. sen beslenmene dikkat et.. fazla ağır iş yapma.. lekeler ne durumda?
iHer gun 1 -2 damla gelıyo .
Söyledım doktoruma progeston verdı . Her ihtimale karşı kullanalım dedı . Bişey yıyemıyorum kı ondanda kendımı suçlıuyorum azcık . Herseydne tıksınıyorum . Meyve yıyorum sadece
vajinal baksa duyardı büyük ihtimal bak napıyoruz biliyomusun bolca dua ediyoruz hep beraber kuran biliyormusun bi de özelden bişey yazıcam sana
Arapça blmıyorum ama Türkçe mealli yasin okumaya çalışıyorum :110:
Vajinal bakalım demedı . Deseydı kesın baktırırdım :110:
Duyarsınız korma. Bende ilk öyle görmüştüm. Yanıp sönen ışık gibi dimi :) sesini de duyarsınız merak etme :)
Evet yanıp sönen ışık gibi :110:

X