Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Hiç bişeyi kafana takıp kendini yıpratma, sonra kimsenin faydası olmuyor. ❤️
Herşeyin ucu bana dokunuyor dönüp dolaşıp bazen nefret ettiriyorlar hayattan :/

Ama yine onların kiskanacagi kadar mutlu olacağım görecekler

Mutlu olmayı bilmeyen insan hep mi kıskanır mutlu olanı çocuğu nu bile :/

Birbirine benzeyen tarifler demişti sanki Nevreste abla tahminim belki kahvaltı olabilir 1 buçuk yıldan fazladır olmadı sanırım çünki makarna Deniz ürünleri yakın zamanda oldu ama belli olmaz yine de
Kahvaltı olursa yandım ben :KK12:

Herşeyin ucu bana dokunuyor dönüp dolaşıp bazen nefret ettiriyorlar hayattan :/

Ama yine onların kiskanacagi kadar mutlu olacağım görecekler

Mutlu olmayı bilmeyen insan hep mi kıskanır mutlu olanı çocuğu nu bile :/
Boşver canım, eşin çocukların mutlu olun, geçinin. Kapıları kapatınca evde siz başbaşa kalıyorsunuz. Kimseyi memnun edemezsin zaten. Salla gitsin :)

• Yok canım niye yanasın olursa eğer kahvaltılık bir tane bişy yapılmış önceden gerisi de sunum amaçlı çeşit çeşit konmuş ama 1 buçuk seneden fazla olmuş galiba değişebilir belki kurallar filan
Bizim kahvaltı alışkanlıklarımız öyle peynir zeytin fekan ddegil en basit i menemen :olamaz:

Boşver canım, eşin çocukların mutlu olun, geçinin. Kapıları kapatınca evde siz başbaşa kalıyorsunuz. Kimseyi memnun edemezsin zaten. Salla gitsin :)
Ya dönüp dolaşıp denk geliyorsun ya insanı huzurusz huzurusz edebiliyorlar bir surelogine de olsa eşim de takma diyor o da bikti takmamaya çalışıyorum da olmuyor :/

Seni anlıyorum bizdede var aynı şeyler. Mesafeni koy, başka türlü olmuyor çünkü
Kim kimi üzmüş kaçordım ama benimde etrafımda var. Önce çok takardım şimdi de tınlamıyorum. Çok zor zamanlar geçirdim yanımda olmadılar şimdide benden uzak olsunlar. Yakın akrabalar illaki yüz yüze geliyoruz ama :KK70: aynı böyle yapıyorum . Gıcık oluyorlar

Kim kimi üzmüş kaçordım ama benimde etrafımda var. Önce çok takardım şimdi de tınlamıyorum. Çok zor zamanlar geçirdim yanımda olmadılar şimdide benden uzak olsunlar. Yakın akrabalar illaki yüz yüze geliyoruz ama :KK70: aynı böyle yapıyorum . Gıcık oluyorlar
Ben malum kaynana kynpdr kere istemiyorum artık yüzlerini girmek :/

Ben malum kaynana kynpdr kere istemiyorum artık yüzlerini girmek :/
Gelinlerin ortak sorunu :KK70:
En güzelini Yapıyorsun :KK70:

X