Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Cam tabak fikri benim de hoşuma gitmiyordu,geçen sefer kek yarışmasında karpuz kekimle 2.olunca alakası yok herhalde dedim ama alakası varmış:olamaz:Güya alttan yeşillik koyunca tabağa renk verir dedim:olamaz:Hep googlenin yüzünden hamsi sunumlarına bakmıştım ,öyle bir sunumdan ilham almıştım:skandal:Madem Karadeniz turşu ve mısır ekmeğiyle tam yöresel olsun dedim:skandal:Esasında ben tekken çekim yaparım ,telden çektiklerime bakıp hoşuma gitmediyse yeniden çekerim.O gün esasında oğlan okulda olacakken evde olacağı tuttu,kızardıktan sonra başıma geldi ,acele etti yemek için ,ben de aceleden üstüste fazla ölçmeden çektim.Bir de belki Onun telefonu daha iyi çeker dedim ama daha uzaktan gibi olmuş,benim telefonum olsa daha iyi çekerdi Onunkinden:63:.Buldum :KK58:tüm suçlu oğlum,okuldan gelsin bir güzel döveyim Onu:KK11:Neyse dövmeyeyim çok beğenmişti hamsiyi:KK45:
Ne yazmışım bee:KK53:
Ben beğendim sunumunu:)
Ama keşke benim geçen yıl deniz ürünlerinde yaptığım gibi şekil verseydin:)Çiçek şekli daha çok gösteriyor.Böyle hamsi tava gibi duruyor:)

Ben beğendim sunumunu:)
Ama keşke benim geçen yıl deniz ürünlerinde yaptığım gibi şekil verseydin:)Çiçek şekli daha çok gösteriyor.Böyle hamsi tava gibi duruyor:)
Senin yaptığın gibi beceremedim ,dağılıp gitti:skandal:Ben de hamsi tava gibi dursun istedim :KK45:Hem biz zaten birbirimizin sunumunu hep beğeniyoruz :KK19:

Senin yaptığın gibi beceremedim ,dağılıp gitti:skandal:Ben de hamsi tava gibi dursun istedim :KK45:Hem biz zaten birbirimizin sunumunu hep beğeniyoruz :KK19:
Niye dağıldı acele mi yaptın:KK45:Neyse güzel olmuş kategori yanlış oldu:)Yani deniz ürünlerinde olsa bayağı oy alırdın:)Aynen beğeniyoruz:KK60:

Nevoş 3 madalya alan çekip gitti bu topikten ,sen de bizi bırakıp gitme tamam mı?:KK61:
Biliyoruz len sen edisin bırakamazsın ,az duygu sömürüsü yapayım dedim :KK53:
Bilmiyorum belki gidebilirim:KK70:
Ben burası olmadan duramam izin verirseniz arada yarışmalara katılırım:)Artık kalan tariflerle bir şeyler yaparım:)İçerde çekeceğim balkona çıkmam:KK70:

Bilmiyorum belki gidebilirim:KK70:
Ben burası olmadan duramam izin verirseniz arada yarışmalara katılırım:)Artık kalan tariflerle bir şeyler yaparım:)İçerde çekeceğim balkona çıkmam:KK70:
Niye izin vermeyelim ,etkisiz eleman oldun aldık,fasulyeden katılacaksın:KK70::KK70::KK70:

Ben de vardı ödüç verirdim isteseydin:KK45:Ama pis gönderirsen kızardım sana:skandal:

Araya kaynamış özür dilerim :KK19:Kadayıfı basma kadayıftaki gibi kızarmış görmek istiyoruz genelde,bir de peynir uzasın diye hemen çekmişsin ,peynirin uzadığı görüntü çok güzel,diğerlerleri için az daha bekleseydin biraz sulu gibi duruyor,ama her halükarda sunum başarılı.Bir de 2 kere yöreselde ,Ramazan menülerinde künefe yapıldı fazla oy alamamıştı sanırsam,KK künefeyi fazla sevmiyor galiba :olamaz:

Cam tabak fikri benim de hoşuma gitmiyordu,geçen sefer kek yarışmasında karpuz kekimle 2.olunca alakası yok herhalde dedim ama alakası varmış:olamaz:Güya alttan yeşillik koyunca tabağa renk verir dedim:olamaz:Hep googlenin yüzünden hamsi sunumlarına bakmıştım ,öyle bir sunumdan ilham almıştım:skandal:Madem Karadeniz turşu ve mısır ekmeğiyle tam yöresel olsun dedim:skandal:Esasında ben tekken çekim yaparım ,telden çektiklerime bakıp hoşuma gitmediyse yeniden çekerim.O gün esasında oğlan okulda olacakken evde olacağı tuttu,kızardıktan sonra başıma geldi ,acele etti yemek için ,ben de aceleden üstüste fazla ölçmeden çektim.Bir de belki Onun telefonu daha iyi çeker dedim ama daha uzaktan gibi olmuş,benim telefonum olsa daha iyi çekerdi Onunkinden:63:.Buldum :KK58:tüm suçlu oğlum,okuldan gelsin bir güzel döveyim Onu:KK11:Neyse dövmeyeyim çok beğenmişti hamsiyi:KK45:
Ne yazmışım bee:KK53:
Yorumumu geri aliyorum. Hamsi muthis eline saglik:KK53::KK53:

X