Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
BirTutamMutluluk20 BirTutamMutluluk20 Daha önce de katılmışsın yarışmalara,sunumlarına bakayım dedim resimler silinmiş:skandal:,çok merak ettim ama ben :KK45: Nevreste Nevreste hangi kategoride yarışmıştı az link atsana bana :KK45:
Teee 6 sene once ilk 4 ne katilmisdim sanirsam:kahve:fotolar zaman asimina ugramis:KK12:ama iyi ki ugramis o zamanlar acemiydim:eek:e tabi daha minikdim 22 yaslarinda felandim:KK53:

Selamlar
Oyumu kullandım..
tuce_tuce tuce_tuce ellerine sağlık... ımhhh olsa da yesek :kk77: üstünden sarımsaklı yoğurt akan bir görüntü olsaydı daha da fena olurdu diye tahmin ediyorumm..
ama Basma kadayıf, Pideli Köfte, Urfa Kebap ve Kuru Dolma sahiplerine selamlarımı gönderiyorum.. Çok iyiydi.. :KK48::KK68:
Aleyküm selam canom ❤️teşekkür ederiz

Selamlar
Oyumu kullandım..
tuce_tuce tuce_tuce ellerine sağlık... ımhhh olsa da yesek :kk77: üstünden sarımsaklı yoğurt akan bir görüntü olsaydı daha da fena olurdu diye tahmin ediyorumm..
ama Basma kadayıf, Pideli Köfte, Urfa Kebap ve Kuru Dolma sahiplerine selamlarımı gönderiyorum.. Çok iyiydi.. :KK48::KK68:

A.selam canım :dondurma:

Bir dahaki kategori oyun kesin bana olsun:sopa:
Bu defalık görmezden geliyorum:KK53:

:KK60:

Hepside birbirinden güzeldi ellerinize sağlık hanımlar oy vermek zor olsada oyumu verdim..

Pideli Köfte ( Bursa Yöresinden _CaNanSu_ _CaNanSu_ ellerine sağlık çok güzel olmuş tarifin :KK60:

Teşekkür ederim abla...
Senden oy almak gururumu okşadı doğrusu:KK19:

Oy veren ellerin dert görmesin ❤

X