Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Çaktırma tamam bakarım bı ara bende de şu çin mali olanın 9 lite var geçen seneden beri kullanıyorum ekranı kırık hala ölmedi :KK70:
Buraya yazdiysan tamamdir.:KK70: Benim ki 5 senedir kirilmadi diye kiyamiyodum. Buraya yazdim kirilmiyo ki kurtulayim diye.
Uc vakte o telefona bisi olcak yani :KK53:

Yorumlarınız için teşekkür ediyorum ben ilk kez mantı yaptım evde hep merak ederdim el açması mantının tadını ve yarışma vesilesiyle mantı yapmayı seçtim. Kayserili değilim fakat araştırdım internetten Kayserili tanıdığım olmadığı için internetten baktım şekil olarak bu vardı çoğunlukta bu sebeple şekil böyle . Evet biraz büyük olmuş olabilir kabul ediyorum bunu pişerken de şişti biraz :KK22: salçalı sulu olan kısım altta aslında sulu yani mantı üzerine yoğurdu yaydım ve etrafına sossuz olarak mantı dizdim sunum kaynaklı böyle görünüyor. Tarifimi incelerseniz yazdım yani nasıl yaptığımı yine de teşekkür ederim:KK52:

Açık yürekliliğinizden ve emeğinizden dolayı tebrik ederim. Malesef Kayseri mantısı hep yanlış tanıtılıyor. Yolunuz buralara düşerse birde Kayseri de yiyin mantıyı:hamarat:

Yorumlarınız için teşekkür ediyorum ben ilk kez mantı yaptım evde hep merak ederdim el açması mantının tadını ve yarışma vesilesiyle mantı yapmayı seçtim. Kayserili değilim fakat araştırdım internetten Kayserili tanıdığım olmadığı için internetten baktım şekil olarak bu vardı çoğunlukta bu sebeple şekil böyle . Evet biraz büyük olmuş olabilir kabul ediyorum bunu pişerken de şişti biraz :KK22: salçalı sulu olan kısım altta aslında sulu yani mantı üzerine yoğurdu yaydım ve etrafına sossuz olarak mantı dizdim sunum kaynaklı böyle görünüyor. Tarifimi incelerseniz yazdım yani nasıl yaptığımı yine de teşekkür ederim:KK52:

Ellerinize ve emeğinize sağlıklı, eminim tadı da çok güzeldir. Ben Adı Kayseri Mantısı olduğu için, Kayserili olarak benzemediğini belirttim. Umarım sizi kırmamışımdır. Yarışmada başarılar dilerim :KK52:

X