Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Hepinizin eline koluna emegine saglik rizkina bereket diyorum

Bu yarismalara katilmasamda hep oy kullanirim gicik olanlar vardir belki bu kizda emek zorluk olanlari degil basit seyleri oyluyor diye:sinirli: cok guzel yemekler var ama ben cok istahli olmayan hafifligi on planda tutanlardanim pideli kofte hem gozume hem mideme hitap etti yapan arkadasa bakamadim eline saglik diyeyim buradan :KK200:

Hepinizin eline koluna emegine saglik rizkina bereket diyorum

Bu yarismalara katilmasamda hep oy kullanirim gicik olanlar vardir belki bu kizda emek zorluk olanlari degil basit seyleri oyluyor diye:sinirli: cok guzel yemekler var ama ben cok istahli olmayan hafifligi on planda tutanlardanim pideli kofte hem gozume hem mideme hitap etti yapan arkadasa bakamadim eline saglik diyeyim buradan :KK200:

Çok teşekkür ederim :KK68:
❤❤❤

Konumun icine girseydiniz aslinda sivasa ait olmadigini, fakat bir cok ilin kendine gore degistirerek yaptigini yazdigimi gorurdunuz

doğrudur hanımefendi, vaktim yok kısıtlı bakabildim. ama benim annem de Sivaslı ..hem annem hem babam Çerkes... adım gibi eminim ki hıngal bir çerkes yemeği :) iyi günler

Durum o kadar vahim diyorsun:skandal:Ne demek len acıdım :skandal:,insan az teselli eder,:skandal:üzülme öteki yemeklerini aldığın oyları,:skandal:sunumları biliyoruz der,olsun KK hamsi kuşunu bilmiyor ondan der:skandal:hamsi pilavı da seçenekti iki hamsi vardı der,:skandal:bu da nazar boncuğu olsun der:skandal:bir dahakine yine fazla oy alırsın der:skandal:
Ne demek uleyn acıdım :sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::tokat::tokat::tokat::tokat::tokat:
Ohh bee dövdüm rahatladım :KK53:
Uuuy ben hamsili bilava oy verdum daa,iki hamsiye baktum baktum,dedum hamsi kuşini hiç yemedum,pilduğuma vereyumo_O
Kurban olayum hamsili olir da küzel olmaz mi:KK36:teşkem 2 oy hakkım olayidi:KK61:

Uuuy ben hamsili bilava oy verdum daa,iki hamsiye baktum baktum,dedum hamsi kuşini hiç yemedum,pilduğuma vereyumo_O
Kurban olayum hamsili olir da küzel olmaz mi:KK36:teşkem 2 oy hakkım olayidi:KK61:
Keşke olsaydı ikincisini da bağa verirdun :KK70:

X