Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Evet evet güzel oluyor tatlı rekabet :)) bı daha ki kategori ayın 1 inde açıklanır bazen ayın son günü akşamı da açıklanabilir belli olmuyor Nevreste Nevreste ye özelden tarif bildireceksij sadece :)
Etiketleme Nevoşu,geçen gün kurstayken buraya bakmış,hoca yakalamış Onu:skandal:,telefonunu elinden almış,kulağını çekerek tahtaya kaldırmış,velin gelsin buraya demiş:sus:

aa az kalmış ozaman.her ay yeni bir yarışma
Canım hoşgeldin:)
Her ayın son günü veya ayın 1. veya 2 günü kategorimiz açılıyor.Kategoriye uygun tarifleri bana bildiriyorsunuz ben uygun bulursan yapabilirsin diyorum:)
Tabi bu pişti olmanızıda engelliyor:)Öncelikle sohbetelere dahil olarak başlayabilirsin.Biz seni zaten ikna ederiz:)

Etiketleme Nevoşu,geçen gün kurstayken buraya bakmış,hoca yakalamış Onu:skandal:,telefonunu elinden almış,kulağını çekerek tahtaya kaldırmış,velin gelsin buraya demiş:sus:
Bugün kursum yok evdeyim:KK45:Etiketsizde bakıyorum:)Tüm geçmişi okudum:KK53:Sen niye yaramazlık yapıyorsun:KK53:
Kazen'e ulaşamamışsın etiketlememi ister misin:deli:Tabi senin mesajınla:KK70:

Bugün kursum yok evdeyim:KK45:Etiketsizde bakıyorum:)Tüm geçmişi okudum:KK53:Sen niye yaramazlık yapıyorsun:KK53:
Kazen'e ulaşamamışsın etiketlememi ister misin:deli:Tabi senin mesajınla:KK70:
Gizli gizli neden takip ediyorsun ,hiç değilse beğen mesajları,burada olduğunu bilelim :KK45:
Rahatsız etme Kazeni ,uygun olduğunda gelir,ya da et rahatsız bir an önce gelsin :KK53:

ben albüm yaptım, ilk benim gebeliğimden başlayan ultrason görüntüleri ile devam eden ve sonrasında yüzlerce fotosunun yer aldığı bir albüm.. yanlarına da notlar yazılan.. işte kilosu ne zaman yürüdü ne zaman anne dedi, büyüyünce onlar da soruyorlar cvp verebilirsin :))
Bunu bende yaptım.İlk gebelik testi,ultrasonlar,nst kağıtları,doğum belgeleri,ilk tırnakları,saçları hatta göbek bağları bir defterde:)Sonra yaklaşık 2 yıl boyunca ne yaptılar,nasıl büyüdüler hepsini not aldım:)Tavsiye ederim annelere:)

Gizli gizli neden takip ediyorsun ,hiç değilse beğen mesajları,burada olduğunu bilelim :KK45:
Rahatsız etme Kazeni ,uygun olduğunda gelir,ya da et rahatsız bir an önce gelsin :KK53:
Ben sürekli sayfadayım:)Çok nadir kaçırırım:)
Çok geç kalmaz bugün yarın gelir diyorum:)

Derste telefon mu kurcaliyormus vay tembel vayy :skandal:

Canım hoşgeldin:)
Her ayın son günü veya ayın 1. veya 2 günü kategorimiz açılıyor.Kategoriye uygun tarifleri bana bildiriyorsunuz ben uygun bulursan yapabilirsin diyorum:)
Tabi bu pişti olmanızıda engelliyor:)Öncelikle sohbetelere dahil olarak başlayabilirsin.Biz seni zaten ikna ederiz:)
hoşbuldum.tmm takip edeyim konuyu ben

X