Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Yıkama, ovalama işlerine gelirim dezenfekte şeylerini çok seviyorum :KK70:
Ben elime ayağıma dolaşan olmayınca çok güzel yaparım benim bı anım var gün içinde böyle gelir yarın saat bı saat falan o havada olduğum zaman en illet isi dahi olsa yaparım ama o anı kaçırmamam lazım :KK53:

Dökülecek diye gofret, çekirdek yemiyorum ben :KK70:
3 günü bilmem ama o ferahlık hissi mükemmel :halay:
Benim evde misafir hariç çekirdek yenmiyor sevmiyoruz yemiyoruz alınmıyor da o yüzden ama çocuklar sayesinde kırıntı çok oluyor :KK43:

Ben elime ayağıma dolaşan olmayınca çok güzel yaparım benim bı anım var gün içinde böyle gelir yarın saat bı saat falan o havada olduğum zaman en illet isi dahi olsa yaparım ama o anı kaçırmamam lazım :KK53:
Dur ve bekle an geldiği zaman yapışırşın beze, deterjana :KK70:

Dökülecek diye gofret, çekirdek yemiyorum ben :KK70:
3 günü bilmem ama o ferahlık hissi mükemmel :halay:
Aynen ilk gün o bizim evde de oluyor:KK70:Tabi canım temizlik gibisi var mı:)
Ben yaklaşık 2 haftadır çok şiddetli öksürüyorum.Hatta geceleri çok artıyor...Bundan dolayı çekiniyorum yoksa cam silmek istiyorum ama daha beter olurum diye korkuyorum:)

Dur ve bekle an geldiği zaman yapışırşın beze, deterjana :KK70:
Eşim e diyorum al çocukları çik dışarı ne kadar yaptim yaptım çok nadir alır çıkar

Benim havam somdugunde hadi yardım edelim şunu yapalım desin ohooo geçti artık diyorum :KK70:

Aynen ilk gün o bizim evde de oluyor:KK70:Tabi canım temizlik gibisi var mı:)
Ben yaklaşık 2 haftadır çok şiddetli öksürüyorum.Hatta geceleri çok artıyor...Bundan dolayı çekiniyorum yoksa cam silmek istiyorum ama daha beter olurum diye korkuyorum:)
Havanın güzelliğine aldanıp hemen temizliğe kalkışmamak lazım aslında, çok eserikli kış ayları :)
Hemen hasta oluruz mazallah..
Camlar beklesede olur ablam dışarıda çünkü, kullanılan yer temiz olsun yeterli :)

Kırıntıya tahammülüm yok çok takıntılıyım ben :KK53:
Çok illet bişey ya :KK48:
Ben çok rahat bı insan olmasam cinnet geçiririm bu evde sanırım sen çok titizsin

Titiz olamıyorum ben yan komşum çok fevkaladenin fevkinde titiz

Bana bazen şöyle yapmadan boyboyle yapsana diyor beceriksizim dioyurm sen istersen varta benden daha çok temizlik yaparsın sen bir kalktın mi benim 3 saatte yaptığını yarım saatte yapıyorsun diyor :KK70:

Bende öyle bişey var son ana kadar dururum dururum işler birikir ise girişirim :KK70:

Havanın güzelliğine aldanıp hemen temizliğe kalkışmamak lazım aslında, çok eserikli kış ayları :)
Hemen hasta oluruz mazallah..
Camlar beklesede olur ablam dışarıda çünkü, kullanılan yer temiz olsun yeterli :)
Hastayım zaten canım bir türlü iyileşemiyorum:KK43:Aynen bende şimdi öyle yapıyorum:)

Ben çok rahat bı insan olmasam cinnet geçiririm bu evde sanırım sen çok titizsin

Titiz olamıyorum ben yan komşum çok fevkaladenin fevkinde titiz

Bana bazen şöyle yapmadan boyboyle yapsana diyor beceriksizim dioyurm sen istersen varta benden daha çok temizlik yaparsın sen bir kalktın mi benim 3 saatte yaptığını yarım saatte yapıyorsun diyor :KK70:

Bende öyle bişey var son ana kadar dururum dururum işler birikir ise girişirim :KK70:
Tamamen psikolojik aslında bu takıntı,daha yeni temizlenmiş biyeri tekrar temizleme hissi oluyor. Bir nevi deşarj oluyorsun.
Ben mesela o yapamadığım ya da yetiştiremediğim iş varsa hep aklımdadır eve gidince yapıcam derim, alışverişte bile kafama takılır. Temizliği biriktirmemek önemli altın kuralı bu :)

X