Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Bu konuda doktorumun fikrini soyliyim sana. Bende istedim ayni şeyi. Ben beyazlatirim bembeyaz yaparim. Ama disler aşınır dedi. Ve sürekli yaptırmak gerekir dedi. Bende vazgectim. Gecmis olsun bu arada.
Benim 2 disim suanda cok sıkıntılı. Dişçi fobim var resmen gidemiyorum. Canima tak etmeyince
Ciddi misin: ( dislerim cok sari degil.. alkol sigara yok kahve cay binde bir.. bu yuzden belkide cok sari olmamasi. Uzuldum simdi : (

Valka skntin varsa git disciye erteledikce daha buyuk bi problem haline geliyo: (

İcini baharat idare ediyor dışını çocuklar beğenmiyor kabartma tozu ile hiç iyi olmuyor tarifi maya olunca da ayarını tutturamiyorum ya çok kalın ya çok ince ://
Ama onuda yapa yapa ayarlicsksin.. bj rivayete gore hazir lahmacun hsmuruna maya katmiyolar is hic.. ben yas maya kullaniyorum kuru mayada pek hosuma gitmiyo dogrusu..

Ama onuda yapa yapa ayarlicsksin.. bj rivayete gore hazir lahmacun hsmuruna maya katmiyolar is hic.. ben yas maya kullaniyorum kuru mayada pek hosuma gitmiyo dogrusu..
Ben şu meşhur markayı kullanıyorum kuru olarak bende yaş mayayi sevmiyorum :)

Geldimi tarif:)) ya valla kurtuldum insallah.. bi tanede dis curumus onada dolgu yaptirirsam uzun bi sure disci gormek istemiyorum:) dis beyazlatmak istiyorum ama:)) tecrubesi olan var mi bu konuda?

Annem babam diş hekimi olmalarina rağmen
Bir kez bile diş beyazlatmadim...
Diş zamanla aşınıyor

Soyulmadan konur zaten:)
Anlamıyor eşin bu işten )
Çaktırma bende şaşırdım ilk gördüğümde :KK70: ama yinede olduğu gibi yaptım tarifi eşim dedi bunun yanında yemeğe bile gerek yok çok güzel olmuş

Komşuya da verdim bı tabak için soyulmqmus bir dış sarımsak gitti ins yanlış anlamaz :KK70:

X