Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Bir tane altın kolye aldik...
:confused:
Sinif mevcudu 25...
20 şer tlden topladık canım ...

Sen aldın mı?
Dün az BDV ye girmiştim.Konu sahibi altın kolye alacağız öğretmene uygun mudur diye konu açmıştı aklıma o geldi.:KK69:
Biz de 30 kişiyiz.Ben bireysel girmek istedim katılmadım.20 tl toplanıyordu hediye ve pasta için,sadece 5 TL verdim pasta için.Şık bir tükenmez kalem alıp üzerine lazerle ismini yazdırdım öğretmenin ve de adının ve soyadının baş harflerinden akrostiş şiir yazdıracağım kıza.Daha doğrusu ben yazdım da kız bakarak kendi el yazısıyla yazacak:KK45:

Dün az BDV ye girmiştim.Konu sahibi altın kolye alacağız öğretmene uygun mudur diye konu açmıştı aklıma o geldi.:KK69:
Biz de 30 kişiyiz.Ben bireysel girmek istedim katılmadım.20 tl toplanıyordu hediye ve pasta için,sadece 5 TL verdim.Şık bir tükenmez kalem alıp üzerine lazerle ismini yazdırdım öğretmenin ve de adının ve soyadının baş harflerinden akrostiş şiir yazdıracağım kıza.Daha doğrusu ben yazdım da kız bakarak kendi el yazısıyla yazacak:KK45:

Gayet güzel düşünmüşsün...:super:
Evet bende okudum o konuyu:KK48:

Bende kendim alacaktım aslında,ama köyde yaşıyoruz malum,imkanlar kısıtlı ...
2-3gün önce karar verdiķ...

Ben unutmuştum öğretmenler gününü :confused:
Hatirlattilar bana...Netten sipariş versem bizim buraya 15 günden önce gelmez...

Gruba katıldım bende:KK53:

2.yi düşünmüyor musun?
Kesin hep çevren ,akrabaların sorardır,bir de ben sorayım :KK53:
Oglumdan sonra 5 haftalık kalbi oluşmadı dustu deynebim.hic korunmadik ama hamilede kalmadım,o aralar doktorada gitmedim ev almıştık, çalışmak Kredi ödemek gerekliydi . şimdide artik rahata kavustum istemiyorum galiba

Gayet güzel düşünmüşsün...:super:
Evet bende okudum o konuyu:KK48:

Bende kendim alacaktım aslında,ama köyde yaşıyoruz malum,imkanlar kısıtlı ...
2-3gün önce karar verdiķ...

Ben unutmuştum öğretmenler gününü :confused:
Hatirlattilar bana...Netten sipariş versem bizim buraya 15 günden önce gelmez...

Gruba katıldım bende:KK53:
Tabii imkan dahilinde herşey.Küçük çocuğu olan ,dışarı çıkma imkanı olmayan ,benim gibi kararsız olanlar için toplu olarak almak en iyisi.

Yapım aşamalarının her biri için resim istenmese aslında katılım çok daha yoğun olur:deli:.Tarifi yapmaya değil fotolamaya ,yüklemeye üşeniyor insan :bicak:

Aynen öyle
Sağdan soldan aşağıdan yukarıdan 100 tane foto çekiyorum...
Aralarindan foto seçmeye zorlaniyorum:bicak:

X