Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Evet canım, minik surat, minik dudak, minik burun :KK48::KK48:
Sezeryan oldu, biraz ağrılarım var daha tam yiyemedim fıstığımı, inşallah bi ayaklanayım size de bi merhaba fotoğrafı atacağım :KK48:
Ayyy maşallah.. görelim tabii.. yüz görümlüğü de ister şimdi Betüş :)
ağrılar olucak tabi.. orda da yazdığım gibi üşütme sıkı giyin.. senin ilk ablanın 2. demi?

Harika haber canım gözün aydın olsun.. :KK200: :nazar: yumurtlar ne olacak takip edilecek de..
Sagol canım. Yumurtlar hamilelikten dolayı büyüyebilir dedi. Takip olacak. Eger büyürse ohss riski var. Hastanede yatman gerekebilir. Damardan sıvı verilir dedi ama suan oyle bir durum yok dedi. Bu arada tek bebekmiş :)
Amin canım :KK200:
Çok şükür dün gece saat 00:43te dünyaya geldi Betül'ümüz :KK36: darısı başına inşallah önümüzdeki sene :KK36:
maşallah kuzucuğa, bizim içinde öp kokla cennet kokuyordur misler gibi. :nazar::anne:Saglıkla büyüsün prenses ❤️

Sagol canım inşallah :KK200:

Sagol canım. Yumurtlar hamilelikten dolayı büyüyebilir dedi. Takip olacak. Eger büyürse ohss riski var. Hastanede yatman gerekebilir. Damardan sıvı verilir dedi ama suan oyle bir durum yok dedi. Bu arada tek bebekmiş :)
yani olasılık bile kalmadı öyle mi daha geç haftalarda 2. kese görüneni de duydum ama..
Hayırlısı olsun bu bebiş tutunsun da.. sağlıklıca.:dua: :nazar:
bir daha ne zaman gideceksin o vakit?

Ayyy maşallah.. görelim tabii.. yüz görümlüğü de ister şimdi Betüş :)
ağrılar olucak tabi.. orda da yazdığım gibi üşütme sıkı giyin.. senin ilk ablanın 2. demi?
Evet evet, benim ilk ablamın ikinci. Çok şükür, Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Doğumda da hepinize tek tek dua ettim. Gözümün önüne nicklerinizi getirdim :KK36::KK36:

Evet evet, benim ilk ablamın ikinci. Çok şükür, Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Doğumda da hepinize tek tek dua ettim. Gözümün önüne nicklerinizi getirdim :KK36::KK36:
Ayy doğumda gözünün önünden mi geçirdin..:KK60: Sağol canım yaa Allah razı olsun..:KK19: :KK61:

maşallah kuzucuğa, bizim içinde öp kokla cennet kokuyordur misler gibi. :nazar::anne:Saglıkla büyüsün prenses ❤️

Sagol canım inşallah :KK200:

Inşallah hiçbirşey olmayacak,sağ sağlim kucağına alacaksın yavrunu❤

Ayy canım ya ,sanal ortam derler bir de.Çoğu zaman kapı komşumuzla ,akrabalarımızla bu kadar tanımıyoruz birbirimizi,hislerini.Burada herkes birbirine gönül bağıyla bağlı.:KK200:

X