Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Aynen, eşim uyansın diye çok bekledim ama iş başa düşmüştü :bicak:
Aman eşimden istemem ,o çok karışıyor işime ,kafam rahat olsun,ayağımın altında dolaşan olmasın diye tek başımayken yapıyorum genelde :KK45:
Ben de iki durumdan da memnun değilim değil mi,hem zor diyorum 2 kişi lazım diyorum ,hem de tek başına daha iyi diyorum ,ne diyorum len ben:KK53:

Aman eşimden istemem ,o çok karışıyor işime ,kafam rahat olsun,ayağımın altında dolaşan olmasın diye tek başımayken yapıyorum genelde :KK45:
Ben de iki durumdan da memnun değilim değil mi,hem zor diyorum 2 kişi lazım diyorum ,hem de tek başına daha iyi diyorum ,ne diyorum len ben:KK53:
Şimdi birşey derdim de, kiblenirim :KK70:

Eşim akşamları işte olduğundan, benimde yemekle aram olmadığından, tarhana çorbam var sadece. Yanına da turşu çıkardım mı, bitti gitti :KK70:
Tek olduğum da ben gecistiriyorum. Aksam esim evde, o da tuhaf gerci. yemek yapmam yemek ister,yemek yaparim yemez o yemek kalir uc gun, cope gider. Corba yapayim madem bende:KK53:

Yapım aşamalarının her biri için resim istenmese aslında katılım çok daha yoğun olur:deli:.Tarifi yapmaya değil fotolamaya ,yüklemeye üşeniyor insan :bicak:
Kes bic eekle elin unli veya hamurliyken bı yandan çek uğraş vs keşke kk bize fotoğrafçı gönderse çok mu ütopik oldu :KK70:

X