Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Hamur açamıyor musun?
Uğraşmak mi istemiyorsun hamile halinle?
:KK64:
Gelin biraz fazla yapip dolaba atacağım :KK48:
Bilmem :) galiba uğraşmak istemiyorum. Bu aralar bir iş yapmak için çok düşünüyorum spnra yapmayıp 2 80 uzanıyorum hep.
Kolay gelsin şimdiden afiyet olsun

Yok be ne halleri olacak .Kız 1.sınıfa başladı Onunla uğraşmak kafamı yoruyor ,dersiydi ,okul hazırlığıydı,inatlaşması derken :deli:
işte hamile gibi ne gibi olacak... :dondurma: :KK50:

oyy oyy bilirim o dönemi hatırlarım, zaten unutmam mümkün mü o ela lalenin alacağı olsun.. hele o talat yok mu Allah bildiği gibi yapsın.. :KK70:
bir yerde inatlaşmadan bahsediyorsan o iş karşılıklı olur canım.. sen de inatçısındır.. :KK45:
ahh ahh bilmez miyimm 2 satır yazardı 3. satırda unuturdu.. Allah kolaylık versin.. :KK14:

oyy oyy bilirim o dönemi hatırlarım, zaten unutmam mümkün mü o ela lalenin alacağı olsun.. hele o talat yok mu Allah bildiği gibi yapsın.. :KK70:
bir yerde inatlaşmadan bahsediyorsan o iş karşılıklı olur canım.. sen de inatçısındır.. :KK45:
ahh ahh bilmez miyimm 2 satır yazardı 3. satırda unuturdu.. Allah kolaylık versin.. :KK14:
Hamilelik zor biraz,tedavi ile olmuştu kızım.
İnatçılık konusunda babası da aynısını söylüyor sana çekmiş diye :KK53:
Aynen benim kız da çabuk unutuyor :ruh:

Şimdi ela lale cin ali falan yok ki. Elakin var :)))
Komşunun çocuğu ders çalışırken baktıö numan var şimdi. :)))
Allah yardım etsin çocuklara. Gittikçe zorlaşıyor ki derslerde.

çok eski değil bundan 3 sene önce 1.sınıftı canım.. cin ali yok ama ona katılırım :KK70:

Ela Lale hiç gitmiyorlar ki hala varlar.:KK53:Ela,Lale,Ekin,Kenan,Numan,Ali,Okan Nalan ,Mine vs,çok kalabalıklar çok:KK53:

X