Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Bende dıyorum kı bu hamılelğini anlamayanlar nasıl anlamıyor
Hatta dun ben kusarken eşimde diyodu . Bi yandan kusuyom bı yandan cevap verıyorum
Ya ben memlekete gitmiştim eşimlede o ay korunmuştuk adetten sonra meğer adetten önce hamile kalıp üzerine görme olmuş. Nasıl olsa adet olmak üzereyim diye adetime bir hafta kala bir defa korunmadık boşverdik Bi de benim ikiz... hava değişikli sanıyorum hafif bulantı olduğunda da

Farkında olmadan ikize hamile kaldın he

Hay maşşaaallaahhh süphanallaahh

Aramızda 3,5 ay falan var . Cinsiyetlerı belli oldumu ??

Farkında olmadan ikize hamile kaldın he

Hay maşşaaallaahhh süphanallaahh

Aramızda 3,5 ay falan var . Cinsiyetlerı belli oldumu ??
İkisi de erkek 20+3 ahh ahh kk nın dili olsa da anlatsa doktorlar daha iki sene önce çocuğun olmaz çok zor ihtimal tüp bebek bile yapamaya gerek Yok derken rabbimin hikmeti üç oğlum olacak inşallah. Devamlı gittiğim doktor hayatım boyunca unutamayacağım bi hastanesin dedi :)

Rabbım üçünüde size bağışlasın .
İyi insanlarla karşılaşsınlar , vatanımıza mılletime yararlı insanlar olsunlar . Hayvanları , doğayı sevsinler . Sağlıkla sıhhatle buyusunler inşallah

Aa ask olsun zaten kuru fasulye yemegi Azerbaycan mutfaginda yok:))dokandi yaa bu konu sanki bana simdi bu lafin uzerine benim oyle bi sey yapmam lazim ki ama nee

eeee artık bize şu listeden birini yaparsınız bize ; 3 Bacı, Şeki Helvası, Badambura, Qutab, Dovğa, Düşbere, Piti veya Şah Pilavı : ) tercih sizin ...

Adam cinsi genlerinde rahatlik hormonu ekstra

hayır burası köy Türkiye'nin en batı noktası ve elektrik yok...
en bati noktasi cesme alacatiya yada aliaga tarafindasin o zaman
abi en kuzey dogu ucuna gittim sinira orda bile elektrik su var.sana giciklik yapiyolar kesin .kadinlar kulubu toplanip basalim biyerleri elektrik hakkimiz carpa carpa aliriz

H E
kuzumm hadi geldi cumaa yarın saat kaçta randevun?

''Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 235 gün kaldı.

Omuriliği koruyan tüp kapanmış durumda. Hipotalamus (yemeği, cinsel davranışları ve sıcaklığı düzenleyen ara beyin yapısı) bugün yarın şeklini almaya başlayacak. Ağzın ilkel görüntüsü ortaya çıkmaya, gırtlak gelişmeye başlamıştır. Bebeğiniz şimdi C şeklinde ve bir kuyruğu bulunuyor.''

yazıyorr takviminde

Amin bütün yavrularımız bu güzel dileğinizle büyüsün

Cuma saat 9 du sanırım ya da 9,30 dur
Moralim azcık bozuk Kahverengı lekelenmem var 2-3 gundur . Çok az ama her gun oluyor . Ağzım sızım hiçbirşeyım yok. Doktoru aradım yarın randevun var zaten endişelenme dedi

Kanamaya dönmediği sürece, endişelenme canım

en bati noktasi cesme alacatiya yada aliaga tarafindasin o zaman
abi en kuzey dogu ucuna gittim sinira orda bile elektrik su var.sana giciklik yapiyolar kesin .kadinlar kulubu toplanip basalim biyerleri elektrik hakkimiz carpa carpa aliriz

Türkiye'nin en batı ucu Babakale'dir oraya biraz yakınım 20-30 km kadar...

Doktorumda öyle dedı ama ne zormus
Deli gibi dk başı lavaboya gıdıyorum
Yarın muayenede anlaşılır ne olduğu, gebelikte kahverengi leke görenler oldukça fazla. Sağ salim alıyorlar miss kokulularını, strese sokma kendini.
Gerekirse bir progesteron içeren iğne yapılır.

ağrın yoksa o da bir artı.. sen canını sıkma iyi düşünelim.. inşallah pıt pıtları görücez.
yani bak şöyle düşün hiç kanamam olmadı ama kürtaj oldum..
kişiden kişiye değişkenlik gösteriyor bu tarz durumlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…