Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Sorun daha oncedenmis degilmi, ikizlerden birini kaybetmeden once. Diger 4 anne olumlu sonuclanmis biz onları dusunelim. İnşallah Rabbim gönlünü daha da ferahlatsin. Olumlu ornek oldugu gibi olumsuzda ornekler var. Ama biz iyi olanlarına odaklanalim. Seninde psikolojin icin. Su durumda zaten doktorunda iyi demis insallah oyle devam edecek.Allah büyüktür, insallah sag saglim saglicakla gelecek oğlusun.

Evet baktım şimdi:)Peki sıkıntı olmuyor mu?Mesela benim tansiyon problemim var:)Kansızlık problemim,karaciğer problemim kullandığım ilaçlarım vs...:)
Kız ben sana yap demedim, kolay deyil canım senin küçük çocukların var. Üstelik ben doktor kontrolünde yaptım, kansızlığa faydası olmuyor, tansiyonum yok, karaciğerde bişey yok, yani sadece bende kansızlık ve tiroid vardı

Yok fikir alıyorum:)
Riskli bir şey doktor kontrolü olmadan yapılmaz:)

Ben de gaza getirmeye çalışıyorum ama etkili olmuyor
Kaç günümüz kaldi yine nerdeyse iko haftaya yakin zamanimiz var herhalde. Ama ben bu perşembe yapabilirim. Esim geç gelcemis. Rahat rahat yaparim kendime kadar
Sunum için tabak almak lazim ne koycam ben bu tarifi duz tabak olmaz herhalde

Sağolasın canım benim

Enişten beğendi ama diğeri daha güzeldi dedi

Daha bugün yer açtım dolapta ve yıkayıp yerleştirdim. Yerini buldu yani

Açılışını yöresel tarifim ile yapacağım
Hayırlısı olsun, mutlu günlerde kullan canım. Rüyamda sen tarifi yapmışsın, tabakta duruyor, sunum hazırlayackmışsın. Tabakta 6 7 tane var. Ben bir tanesini yiyorum sen görmeden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…