Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Kızlar Elçin’den haber var. Bugünkü doktor görüşmesinden sonra kürtaj gerçekleşmiş.
Perşembeye kadar beklememe gerek yoktu dedi. Bebek 3 hafta geriden geliyormuş ve kalbi durmuş
Çok geçmiş olsun.Rabbim sabır versin.Ben de onu merak ediyordum

Tek yumurta ikizleri erkek ti çift yumurta da birbirlerini etkilemiyorlar ama tek olunca dolaşımları da aynı tek plesenta var
Ayri yumurtada biri kiz biri erkek olunca.. genelde erkek vefat ediyomus, cunku kizlar daha guclu olurmus. Hayata daha cok tutunurlarmis diye biliyorum.

Canım nasıl oldunuz
Daha iyiyim ablacım toparlanıyorum doktor a gittim çok ılımlıydı dedikleri beni rahatlattı bebeğimi gördüm doya doya ellerini ayaklarını... o sert kadın( çok azarlıyordu herkesi) benimle öyle bi ilgilendi ki çok rahatladım. Sağlıklı bir sorun yoktu baya bi baktı hatta iki defa girdim kontrola yarım saat arayla gözden bişey kaçırmamak için

Peki ölen bebeği aldılar mı?Kusura bakma nasıl sorsam bilemiyorum

Yok abla büyük çünkü bir de tek plesenta ya bağlılar alma durumları Yokmuş Doğumla alacaklar. Sağ tarafıma toplanmış büzüşmüş biraz suyu da bitmiş
Allah yardımcınız olsun canım
Ne zaman olacak doğum bekleyince sana zararı oluyor mu

Oooo süper o zamanBeklemenizde sorun yoksa iyiymiş canımHakkınızda hayırlısı olsun
Saol ablacım bu durumu yaşamış annelerle konuştum sağlıklı Doğum yapmışlar bir anne dışında onunla tam konuşamadım işte haber bekliyorum ondan

Saol ablacım bu durumu yaşamış annelerle konuştum sağlıklı Doğum yapmışlar bir anne dışında onunla tam konuşamadım işte haber bekliyorum ondan
İnan sormaya çekiniyordum çok sevindimBebeğinin birini kaybettin kolay bir durum değil.Ama çok şükür Rabbim iizin verirse diğer bebeğini sağlıkla kucağına alacaksın inşaalalh

Hadi inşallah canım benim

Çok üzüldüm geçmiş olsun,Allah kalan yavrunu korusun

Kızlar Elçin’den haber var. Bugünkü doktor görüşmesinden sonra kürtaj gerçekleşmiş.
Perşembeye kadar beklememe gerek yoktu dedi. Bebek 3 hafta geriden geliyormuş ve kalbi durmuş
Allah sabır versin inşallah çabuk toparlar . Sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin Rabbim bundan sonra her şerde vardır bi hayır kim bilir

Soğuk ve kokmayacak yiyecekler olarakta, pırasa, ıspanak, kereviz, dolma çeşitleri, barbunya, soslu sebze kızartmaları, soğuk yoğurtlu çorbalar gibi yemekler olabilir canım.

Astoria

Bende aynen yasminsay gibi düşünüyorum...
Pratik ve soğuk tüketilecek yiyecekler,onlar dışında pek aklıma birşey gelmedi...

Astoria iyi bir yemek termosu edinirsen, sıcak yemek de götürebilirsin canım.

Ben de bazen haşlanmış yumurta,rende salatalık,bir iki kaşık makarnayla yoğurda pulbiberi atarak karıştırıyorum,çok güzel kurtarıcı bir öğün oluyor Astoria

Harikasınız, harika, harika! Sizden güzel öneriler geleceğini biliyordum, baya fikir verdiniz bana çok teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…