Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Elçinimiz birkaç güne toparlanıp geliyor.❤️
9BF27520-380A-478B-8B04-DC128B46ECBA.jpeg

Kızlar Elçin’den haber var. Bugünkü doktor görüşmesinden sonra kürtaj gerçekleşmiş.
Perşembeye kadar beklememe gerek yoktu dedi. Bebek 3 hafta geriden geliyormuş ve kalbi durmuş :110:
Ay demeeee ciddimisin çok üzüldüm şuanda çokkkk kendi yaşadıklarım geldi gözümün önüne bi an Allah yardımcısı olsun diyecek başka bişey Yok yaşayan biliyor:KK43:

Canım güzel haberler aldım sayılır. Beklediğim gibi doktor felaket senaryoları yazmadı... tam tersi beni rahatlattı bu durumun çok yaşandığını söyledi ama risklerinden de bahsetti beşte bir oranı etkileyebilir dedi ama çok büyük bi oran değil bu dedi. 34. Haftada Doğum olacak. Bu arada bu durumu yaşamış annelerle görüşüyorum bir anne nin bebeği sağlıksız doğmuş. Diğer anneler sağlıklı Doğum yapmışlar hep... ama o anne ile tam konuşamadım haber bekliyorum belki de baştan beri bebeğinde sorun vardı bilemiyorum. Yabancı sitelere de baktım olumsuz bi durum okumadım.. bi nebzede olsa rahatladım diyebilirim.. görüştüğüm anne sayısı 4 bu arada
Geçmiş olsun çok konuyu bilmiyorum ama Allah yardımcın olsun bebeğine ve sana şifa versin inşallah kimseye kaldıramayacağı yükü vermesin

Bana zararı yokmuş tabi diğer bebek için risk var ama az. 34. Haftamda alacaklar Doğuma iyi bir Prof buldum cuma günü ona gideceğim
Ay Allah’ım neler duyucaz daha insanın aklına gelmeyen şeye bak bozma şakın moralini Allah çok büyük

:KK60:bak sen şimdi uslu duur,cıs yemee,neler neler yapıcam sana:KK60:
Bak yaaaa gene öptü aldı gönlümü
Aha yakalandın :skandal:
Elinde ne var ,merdane :skandal:
Merdane ile ne yapılır ,baklava ,börek,mantı :skandal:
Demek ki cıss yapıyordun sen :skandal:
:duduk: Cısss şimdi olacak muzlu pasta cısı
Yiyin davşanlar, ben size yaş pasta yapar yollarım. Bu haftada derece bizim:KK73:
ahaaa şuna bak heleeeee insan kader arkadaşına bunu der mi çok ayıp:KK61:

Pışıık:KK12: Kayısı çayı içtim daha şimdi,aha bu da fincanı :kahve::KK12:
Bak gör neler diyorlar bize :KK20:
Sonra yapmadım aklıma düştü yine yapsam güzel olur:)
Bizde elbise diksin:KK45:
Ama o uzun yıllar kalabilen bir maya beslendiği sürece tabiki hatta iyi korunursa 150 yıllık nesilden nesile geçenleri bile var benimkinde öyle olsun istiyorum bi çocuğum olursa vasiyet edicem benim nazlıma güzel baksın :21:
Boncuum bu ay ben yapmadim ya tarifimi o kadar hizli geciyoki: (

Burdaki kizlarada uzuldum skmdi istahim kacti : (
al bendende o kAdar:KK43:

Arkadaşlar ne kadar güzel yemek yapıyorsunuz.
Ayıp ama insan azıcık mütevazı takılır.
Herkes döktürmüş resmen.
Yemeklerin hepsi o kadar güzel ki bir tanesine oy versem aklım diğerlerinde kalacak.:işsiz:
Hepinizin ellerine sağlık.
Gerçekten hepsi mükemmel görünüyor.
Teşekkür ederiz, eksik olmayın :KK200::KK60:

Herkes döktürmüş resmen.
Yemeklerin hepsi o kadar güzel ki bir tanesine oy versem aklım diğerlerinde kalacak.:işsiz:

Teşekkürler :KK68:

Herkes döktürmüş resmen.
Teşekkür ederiz:KK15:

H E H E canim cok gecmis olsun. Rabbim yardimcin olsun umarim biran once toparlanirsin, geri gelirsin. Ve insallah bundan sonraki gebeliginde saglicakla sag sağlım evladini kucaklamak nasip olur. Vardir bir hayir diyelim.:dua::KK200:

ervanazlim ervanazlim canim gönlünü biraz ferahlasmis gordum cok sevindim. Hem doktor hem de anneler de olumlu guzel konusmuslar. İnsallah sende saglicakla kucaklayacaksin oğlunu ben İnaniyorum dualarim seninle. Rabbim yar ve yardimcin olsun.:dua::KK200:

H E H E canim cok gecmis olsun. Rabbim yardimcin olsun umarim biran once toparlanirsin, geri gelirsin. Ve insallah bundan sonraki gebeliginde saglicakla sag sağlım evladini kucaklamak nasip olur. Vardir bir hayir diyelim.:dua::KK200:

ervanazlim ervanazlim canim gönlünü biraz ferahlasmis gordum cok sevindim. Hem doktor hem de anneler de olumlu guzel konusmuslar. İnsallah sende saglicakla kucaklayacaksin oğlunu ben İnaniyorum dualarim seninle. Rabbim yar ve yardimcin olsun.:dua::KK200:
Saol canım allah razı olsun bir anne den haber bekliyordum bebeğinde ultrasonda çok önceden sorun olduğu görülmüş birde keseleri de birmiş sağlıklı doğmamış maalesef :KK43: .. dün ki ayrıntılı ultrasonda çok şükür bişey çıkmadı oğlumun artık tevekkül edip gerisini rabbime bırakıyorum vardır bunda da bir hayır

Herkes döktürmüş resmen.
Teşekkür ederiz:KK200:

X