Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
ervanazlim da bugün üniversite hastanesine gidecekti, Rabbim yardımcısı olsun. Onun ki çok daha zor
Canım güzel haberler aldım sayılır. Beklediğim gibi doktor felaket senaryoları yazmadı... tam tersi beni rahatlattı bu durumun çok yaşandığını söyledi ama risklerinden de bahsetti beşte bir oranı etkileyebilir dedi ama çok büyük bi oran değil bu dedi. 34. Haftada Doğum olacak. Bu arada bu durumu yaşamış annelerle görüşüyorum bir anne nin bebeği sağlıksız doğmuş. Diğer anneler sağlıklı Doğum yapmışlar hep... ama o anne ile tam konuşamadım haber bekliyorum belki de baştan beri bebeğinde sorun vardı bilemiyorum. Yabancı sitelere de baktım olumsuz bi durum okumadım.. bi nebzede olsa rahatladım diyebilirim.. görüştüğüm anne sayısı 4 bu arada

Senin adına çok sevindim canım. Inşallah diğer bebeğini sağlıkla kucağına alırsın. Rabbim kimseyi evlat ile sınamasın. Rabbime emanet olun. :)

Şimdi okudum konunu.Benim de 9 haftalıkken ikizi kaybetmiştim karnımda.Diğerine birşey olacak diye korkmuştum ,hislerini anlıyorum şu an.Dr bana ,gittikçe ölen ufalır ,yok olur korkma demişti,benim ki çift yumurta idi ama .İnşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini.

Saol canım ama bebek 19 haftalıktı o yüzden Yok olmuyor sağ tarafımda suyu felan bitmiş orda duruyor gördükçe aklıma geldikçe dayanamıyorum üç gündür gözümün yaşı dinmedi.. ölen için ayrı üzülüyorum kalan için ayrı hadi sağlıklı ilken etkilenirse diye ya doktorlar kötü konuşmuyor ama elimde değil işte çok canım acıyor nasıl dayanıcam bilmiyorum.

Durumunun ne olduğunu bilmiyorum canım. Allah hakkında hayırlısını versin, şifalar dilerim

Kızlar Elçin’den haber var. Bugünkü doktor görüşmesinden sonra kürtaj gerçekleşmiş.
Perşembeye kadar beklememe gerek yoktu dedi. Bebek 3 hafta geriden geliyormuş ve kalbi durmuş
Tam onu sormak icin girdim topice uzulerek cikicam simdi: ( Rabbim sabir versin: (

Allahim sabir versin yardimciniz olsun: (

Aslinda yaradana bi siginabilsek.. her ser gozukende hayir olabilir. Bundada vardir bi hayir diyelim. Yiyecek ekmegi icecek suyu olmazsa zaten gelmez dunyaya.. Rabbim rizik verdiyse inan dunya batsa dunyaya gozlerini acar..

Aslinda yaradana bi siginabilsek.. her ser gozukende hayir olabilir. Bundada vardir bi hayir diyelim. Yiyecek ekmegi icecek suyu olmazsa zaten gelmez dunyaya.. Rabbim rizik verdiyse inan dunya batsa dunyaya gozlerini acar..
Öyle tabi canım rabbime sığınıyorum en hayırlısını versin yavrum için

Sonra yapmadım aklıma düştü yine yapsam güzel olur:)
Bizde elbise diksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…