Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
ahahah kuzum canım benim haberin yok mu :KK70:
geceden beri milletin anasına babasına öpmüş! :confused:
neyse amann yaa :KK75:
Rezalet vallahi,sabah gördüm kibledim kaç kere,geçmişini sonra gördüm,inşallah mesajlarını filan kazır atarlar toptan:olamaz:

Hangi konu o merak ettimo_O

Bla bla falan yazıyordu baktım şimdi koca ile aramiza falan yazıyordu tam hatırlayamadım trendlerden bı konu

Rezalet vallahi,sabah gördüm kibledim kaç kere,geçmişini sonra gördüm,inşallah mesajlarını filan kazır atarlar toptan:olamaz:
bir konu değil kızlar kendi açtığı konu, benim gördüğüm 3 konu daha..
rezaletin daniskası derler ya o hesap ya valla..
konusunda rahatsız olduğunu söylüyormuş zaten de sonrasında zıvanadan çıkmış, çıkmak istedi galiba çıkamadı, sonrasında da öyle bir yol izledi galiba... :KK51:

konusunda rahatsız olduğunu söylüyormuş zaten de sonrasında zıvanadan çıkmış, çıkmak istedi galiba çıkamadı, sonrasında da öyle bir yol izledi galiba... :KK51:
Kendi konusuda mı var:KK43:ben yüreğim kaldırıp daha fazla bakamadım.
Karı koca ipektir konusunda saçmalamış,geçmişine baktım biraz ki amaneeyyn:olamaz:

Kendi konusuda mı var:KK43:ben yüreğim kaldırıp daha fazla bakamadım.
Karı koca ipektir konusunda saçmalamış,geçmişine baktım biraz ki amaneeyyn:olamaz:
bende baktım daha neler döktürmüş diye...
birinin yazdığı da doğru yanii.. diğer hanımlar da az değil ağzım açık kaldı, seviye yerlerdeymiş iyice alta çekmişler..
sonrasında amaan deyip ben de bıraktım..

bende baktım daha neler döktürmüş diye...
birinin yazdığı da doğru yanii.. diğer hanımlar da az değil ağzım açık kaldı, seviye yerlerdeymiş iyice alta çekmişler..
sonrasında amaan deyip ben de bıraktım..
Ben ağzına :tokat:,çıktım gittim,bulaşılmaz böylesine:KK56:

Gördüm resmen rezalet:olamaz:
Yok canım, bende merak ettim. Yazdım ama cevap vermedi halâ:110:
o_Oinşallah iyidir

aynen inşallah iyidir kuzum yaa..
sende ne var ne yok sende büyüyorsun maşallah gözümüzün önünde 6. haftanın içindesin.. cumaa büyük gündü değil mi canımm?
Evet iyiyim şükür. Cuma günü sabah gideceğim. Inşallah hersey yolundadir. Herşeyin hayırlısı :) sen nasılsın ?

X