hemoroid olmusum:(((

Canim Geçmiş Olsun Hakkaten Zor Bende Ayni Sorunu Yaşadiğim Için Sana Tavsiyem Kuru Kayisi Hergün 5-6 Adet Ekmek Yememelisin Ve Birde Yürüyüş Sonra Normale Dönersin Ben Kayisiyi Tüketiyorum Sürekli Ve Işe Yaradi...hemoroid Başlamişsa Ve Kabizliğin Devam Ederse Sikinti Olur Canim Baharattan Uzak Durmaya çaliş Yani Acili şeylerden Geçmiş Olsun

evet canım bende yarından itibaren kuru kayısı yemeye başlayacağım...çok zor işmiş...ama bununlada yaşamayı ögreneceğiz...

onca canım bende hamile öncesi topaklık vardı dedim hamilelikte kesin büyür çünkü hamilelerde yeni oluşuyorya allahtan büyümedi bol su içiyorum aklıma geldikçe kuru kayısı kabız oldugumda kesin kuru kayısı evde eksil olmaz tavsiye bim marketteki kuru kayısı pakette çok güzel onu al derim

annemle konustumda onda varmıs...kendi kuruttugu evimiz bahçeli bizimde...ordan alıcam bugun yada yarın...suyu bugunden itibaren bende artırdım...inşallah doktorun dediği gibi olur ve doğumdan sonra gider...

geçmiş olsun canım hamilelerde hemoroid problemiyle sıkça karşılandığını bende duymuştum... kabız olmamaya dikkat edersen doğumdan sonra geçer canım büyük ihtimalle...

geçmiş olsun oncacım.hemereidim yok ama kabızlık bende de var.ona da bir çözüm bulamadım hala.bakalım bir gün wc de doğurcam diye korkuyorum :)))))) :roflol:

oncacım az önce ibrahim saraçoğlunu izledim kahvaltı ederken .. canım görür görmez senin topiğe uğrama gereği duydum.. çünkü çok faydası oluyomuş..her yemekten önce küçük bi tutam dereotu yemek gerekiyomuşve bu sadece basura değil bi çok hastalığada şifaymış .. troid hormonlarını düzenliyomuş guatra iyi geliyomuş canım bi çok şey saydı ve diyet yapanlarada önerdi. iştahı kapatıyomuş canım ..yalnız salataların içine koymamalı sade olarak yiyip üzerine su içmeliymişsin

tesekkür ederim canım...dere otunu şimdiye kadar hiç yemedim ama işe yarıyorsa en azından deneyebilirim...

Geçmiş olsun canım. Aynı dertten bende muzdaribim. Bende hemoroid 4-5 yıldır var. Hamileliğimin 4. ayı civarinda kanama yapmıştı. Doktorum bir fitil ve krem vermişti. Bu haftaya kadar sorun çıkarmadı. Ama şimdi çok şişti canım çok yanıyor. Kabız da değilim ama bu akşam eve gidince sıcak suyla oturma banyosu yapacağım. Sende günde birkaç kez yap çok rahatlatıyor.Kabız olmamaya çalış. Doktoruna da danış ilaç verir rahatlarsın.

dunden beri yine şişlik ve acı var...nedenini de anlamadım...dikkat ediyorum...kabız olmamaya çalışıyorum ama demir ilacı ile ne kadar basarılı oluyorum bilemem...sıcak suyun içinemi oturacağım yoksa sıcak syun buharınamı...

canım geçmiş olsun.bildiğim kadarıyla buhardan faydalanacaksın.sıcak suyun içine oturmayacaksın...

Allah şifa versin...

Canım geçmiş olsun.bendede kabızlık var ve çok rahatsız oluyorum hafif kanamada var.Yarın doktora kontrole gideceğim bakalım ne verecek:.

derfincim normal yollardan çözmeye çalışısan fayda etmiyormu canım ya ilaç kullanmaya çok karşıyım.inşallah geçer canım erkendende başlamış kabızlığınn

oncacım daha geçmedimi sorunun senağlama ılık su diye duymuştum bende ama nasıl olur bilmiyorumki hamilelikte.inşallah geçer canım yaa:teselli:

ewet canım ılık su benim ark.ımdada var o sölemişti üzerine oturuyorum falan dedi ama genede seni şaşırtmayım inş yakın zamanda geçer canım...

derfincim normal yollardan çözmeye çalışısan fayda etmiyormu canım ya ilaç kullanmaya çok karşıyım.inşallah geçer canım erkendende başlamış kabızlığınn

Geçti canım çok şükür hemde ilaç kullanmadan.Mercimek çorbası kuru fasulye işe yaradı.Bir de bol meyve sayesinde kurtuldum.Şimdi kan hapına başladım inşallah yeniden olmaz.
Doktor şurup verdi ama daha hiç kullanmadım.Bende gerekmedikçe kullanmamam taraftarıyım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…