Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Gayet uygun sevgili vampirella.

Bence de çok uygun. Konuyu kapatmadığına da çok sevindim

Bitirince oku dersen okurum canım ben de
Ne yazık ki bu tarz kitaplar ya tamamen teorik olarak açıklayıp bırakıyor ya da sorunun üzerinde uzunca durup pek çözüm üretmiyor.
Ben şu anda okuduğum kitabı önerebilirim. Baya faydalandım gerçekten, bazı şeyler oturdu kafamda. Dediğim gibi önceki kitaplarda hep teorik anlatılıyor gibiydi, bunu çok beğendim. Örnek olaylar verilmiş. Kitabın adı Çocuğunuzla Birlikte Büyümek, yazarı Naomi Aldort

Bu da çok güzel bir öneri gönüllülük esası ile kitap muhabbeti ve aylık degerlendirm güzel olabilir :)

Ben bakıyorum valla ilk sayfaya her geldiğimde. O liste beni çok motive ediyor. Haftada bir yeterli olur kitapzede cım bence güncelle. Keşke zamanım olsaydı da sana yardım edebilseydim.

Taş Meclisi bitti. Ben çok beğendim. Okumayanlar listesine eklemeliyiz bence.

Yeni kitabım aşkın celladı. 80 sayfa kadar okudum vrupa ilk izlenimim güzel.

Bundan sonra depresyon tedavisi vardı sırada ama Yalom yeme bozuklukları tedavisinde beni hayal kırıklığına uğrattı. O yüzden kararsızım. Yorumu olan varsa alırım.

Psikoloji alanında başka kitap önerisi olan var mı?

Sepetime ekledim bu hafta sipariş veririm inşallahTeşekkür ederim canım
taş meclise baktım da gerilim de diyor, çok geriyor mu? Ben çok tırsık bir insanım da
Basıl bir şey aradığını bilmiyorum ama “Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer” kurguda biraz sıkıntısı olsa da bireysel özgürleşme ya da kişinin kendi sınırlarını zorlamasıyla ilgili olarak fena değil, ben beğenmiştim Ama daha teknik bir kitap arıyorsan bilemiyorum

Bence çok gerekmiyor ama kişiden kişiye değişebilir sanırım. Ben de her bölümde yok artık hissi uyandırdı.

Tamamdır, notumuz aldım. Kütüphaneye bakayım. Teşekkür ediyorum

Bence çok gerekmiyor ama kişiden kişiye değişebilir sanırım. Ben de her bölümde yok artık hissi uyandırdı.

Tamamdır, notumuz aldım. Kütüphaneye bakayım. Teşekkür ediyorum
Ben de teşekkür ederim canım
kitapzede ay sonunda bitmeyen kitaplarımızı nasıl listeye ekliyoruz, sayfa sayısı olarak mı?
Ya kızlar Eylül’ün iki haftası okuduğum kitabı(seminerler sağ olsun) okul başlayınca okuyamadım(ki izindeyim şimdi evdeyim ama çocukları uyutup ortalığı toplayıp kitabı elime alana kadar on oluyor saat sonra da sızıyorum ) sizler napıyorsunuz, var mı tavsiyesi olan

Eylül ayında toplam kaç sayfa okuduysan onu bildiriyorduk yani yarım kalsa da o kitaptan kaç sayfa okuduğunu eklemen yeterli olacaktır :)
Ben okumak için çok zor vakit buluyorum maalesef. Bir yandan çocuk, bir yandan tez, gerçekten okumak için zorluyorum kendimi. O yüzden diyorum burası beni motive ediyor diye :)

Ben de aynı senin gibiyim. 9da ufaklık uyuyo, 10da büyük. O saatten sonra etrafı toparlıyorum sonra bi kahve yapıyorum uykumu açsın diye saat 11. kitabı elime alıyorum yarım saat okuyabiliyorum uyku bastırıyor. Kitabı dün gece kaç defa elimden düşürdüm uyuklarken

Ördek çok mantıklı demiş ama ben geçen ay sadece bitenleri yazmıştım. Yarım kalanı 1 sonraki aya eklerim diye düşünmüştüm.

Ben özellikle oturup okumaya fırsat bulamadığım dönemlerde fırsat oluşturmaya çalışıyorum.
Yemek yaparken tencere karıştırılacaksa, sıra beklenecek yerler varsa 5-10 sayfa da olsa okumaya çalışıyorum. Kondisyon bisikletine binerken de bolca zaman oluyor.

Hedefçim sende çocuk yok o yüzden öyle boşlukları kitapla değerlendiriyorsun. Ben genellikle çorba karıştırırken küçüğün yemeğini yediriyorum. Büyük o sırada tuvaletten çağırıyor. Birinin uyku vakti geliyo ötekiyle oyun, sil süpür düzenle derken...
Bu günlerinin kıymetini bil canım çocuk olunca çok arıyo insan.

Maşallah diyorum başka bişey demiyorum
Harikasın

Tabi ki çok mantıklı
Kesinlikle çocukla pek çok şeyin çok daha zor olduğuna eminim kardelencim. Sadece belki fikir verir dedim. Yoksa saçınınzı tarayacak zaman bulabiliyorsanız o da başarı.

Maşallah diyorum başka bişey demiyorum
Harikasın

Teşekkür ediyorum.

Merhaba kızlar ,
Eylul ayında okudugum kıtapları yazarak aranıza katılmak ıstıyorum bende
Dostluk Ekmeği 462
Cengizhana küsen bulut 92
Gün olur asra bedel 413
Erik agacı 512
Gorıot baba 370
Çakırcalı efe 192
Ayışıgı kuyumcuları 120
denızın cagırısı 160
toplam 2319

Sağ olasın canımKesinlikle burası beni de motive ediyor, en çok da okunan diğer kitapları duydukça elimdekini bitirip bir diğerine başlamak istiyorum hemen
Hahaha süpersin, ben de geçen halının üzerin az uzanmıştım uyumuşum
Çocuklar uyuyorsa onu ben de yapıyorum ama uyanıkken çok zor canımTeşekkür ederim
Bu tetikçinin itiraflarını da eklemiştim listeye, hesap kesimden sonra sipariş vereceğim inşallah
bir an ben mi yazdım dedim

Eylül hasılatı 5 numaralı kitaba başladım, eşim arkadaşına götürmüş benim başladığımı nasıl bilemediyseseminerin ilk haftasıydı hala gelmedi kitap
En sondakini de bugün bitirdim aslında ama Eylül’e dahil olsun ki bu ay çok okumak için uğraşayım Nasıl olsa 2000 i geçen arkadaşlar var ama yok olmaz dersen kitapzede cııımmmm Eylül’de o kitaptan 73 syf okumuştum
Selam eder bolca öperim
Yeni kitabım Mehmet Efe, MIzraksız İlmihal 197syf

Ben en çok çocuğu uyutmak için emzirirken okuyabiliyorum elim kolum bağlanıyor bari işe yarasın diyorum.
Maşallah hedefcim
Ben bunun 10'da birini anca okuyabildim galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…