Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Merhabalar

kitapzede kitapzede elimdeki kitap bitti Fi ye başladım epey kalın kitap :)

LAydLiNe LAydLiNe dün kütüphaneye gittim c.tesi öğlene kadar açıkmış pek bahtiyar oldum :)

Oglumla iki kitap aldık ben fi aldım varmış fakat çi bulunmadı okuyucuda olabilecegini söyledi görevli bakalım dizi gibi begenecekmiyim. .
Acaip mutluyum bana yakın kütüphanenin haftasonu bir kaç saatlikte olsa açık olduğuna. .

:KK57: napiyon kitapları yalayıp yutuyon
:KK70::KK70:
Son okuduğum kitap çerez gibiydi. Başladım bi baktım bitmiş. Zaten hep bildiğim şeylermiş anlatılanlar. Yani ne demek istiyo diye çabalamadım kolay okundu.
Yeni başladığım kitap( Cesur Yeni Dünya) ilginç bi kitap. O biraz elimde kalacak gibi duruyor.

:KK70::KK70:
Son okuduğum kitap çerez gibiydi. Başladım bi baktım bitmiş. Zaten hep bildiğim şeylermiş anlatılanlar. Yani ne demek istiyo diye çabalamadım kolay okundu.
Yeni başladığım kitap( Cesur Yeni Dünya) ilginç bi kitap. O biraz elimde kalacak gibi duruyor.
Hmm. Benim okuduğumu anlamam için bazen noktadan önceki cümleyi tekrar tekrar okuyorum

Bu arada kitapzede kitapzede yarınki sınavda başarılar canm.
Tabloyu güncelledim çokk teşekkür ederim sanki sırtımdaki kamburu atacağım yarın nedense çok dolu doluyum biri dokunsa ağlayacağım o derece geçirdiğim 1 seneyi düşündükçe fena oluyorum zor şeyler yaşamışım insan içinden sıyrılıp uzaktan bakınca görüyor sanırım . Geçmiş iyi ki geçmiş.

Tabloyu güncelledim çokk teşekkür ederim sanki sırtımdaki kamburu atacağım yarın nedense çok dolu doluyum biri dokunsa ağlayacağım o derece geçirdiğim 1 seneyi düşündükçe fena oluyorum zor şeyler yaşamışım insan içinden sıyrılıp uzaktan bakınca görüyor sanırım . Geçmiş iyi ki geçmiş.

Başarılar diliyorum umarım cok iyi geçer. ..

X