Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Arkadaşlar listeyi güncelledim arada bir endinizi kontrol edin yanlış varsa düzelteyim :)
S Suzi1704 çok sevindim hayırlı olsun sağlıkla al kucağına inşallah :) Buraya geldikçe çok uzun süre ara vermezsen en azından kitap bitimlerinde gelirsen sana bebek torpili geçerim :)

Allah kolaylık versin canım inşallah çok güzel bir puan alırsın. Sen burayı hiç dert etme biz kendi kendimize hallediyoruz

Ben de bu 2 yıldır okuldan dolayı çok okuyamıyordum. Geçen ay okulum bitti çok şükür. Şimdi keyfini çıkartıyorum okumanın, izlemenin. Az kalmış sen de sabret güzel günler yakında

Allah kolaylık versin canım sana da yeni ev yeni umutlar yeni sevinçler getirsin
Canım yaaa gözünü korkutmak gibi olmasın ama Katre-i Matem' in dili ağır gibi düşündüysen sanırım yeni kitabın daha ağır olacak. Nazan Bekiroğlu bana daha ağır geldi bir çok yazardan. Onunla da ilgili dil yorumunu beklerim.
İnşallah en kısa zamanda Allah gönlüne göre bir ev verir Dizi tavsiyen için teşekkürler. Son iki bölümüm kaldı. O biter bitmez göz atacağım

Yok bana ağır gelmedi. Okuduğumu görenler dili ağır dedi bana. Bence güzeldi dili :) Nazan Bekiroğlunun diline alışmaya çalışıyorum şimdi :)

Teşekkür ederim canım. Tamam o zaman kitap bitimlerinde bildirim yapmaya çalışırım :))

Ben de katılabilir miyim 3 aylık bebeğim var bnm de ama elimden geldiğince okuyorum:)

Bu da ilk alıntı olsun. Not:Kız ya da erkek çocuk fark etmiyor. Kızınız diye belirtmesinin tek sebebi mektup yazdığı kişinin kızı olması

Eklentiler

• A2DF25DB-6E66-423F-8085-8341C9D12B5E.jpeg
    64,5 KB · Görüntüleme: 21
Günaydıııınnnnnnnveee kitabım biter bugün gidip yeni kitabımı alıcam onu o zaman bildiririm
kitapzede biten kitabım Elif Şafak-sanmak yalnızsın 214 sayfa ve kitabı çok sevemedim bitsin diye zorla okudum elif şafağın bence en kötü kitabı olabilir

Aa canım sen de mi burdasın:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…