Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Sağol canım evet serileri sıralı okumak en güzeli ama önce kızıl nehirleri okuyacağım sanırım tabi 12 kitabım bittikten sonra

Sağol canım evet serileri sıralı okumak en güzeli ama önce kızıl nehirleri okuyacağım sanırım tabi 12 kitabım bittikten sonra
Kesinlikle katılıyorum öncelikle kızıl nehirleri okumalısınfilmi de var belki izlemişsindir. Tabi ki önce kitabı okuyup sonra filmi izlemek daha güzel geliyor bana.

Harikasın güncelledim :) Belki zamanında ben de çeviri yüzünden bırakmıştım bilmiyorum ilerletemedim çok sıkıldım yoruldum ve bırakmıştım

Yaa çok merak ettim hemen bir araştırayım :)

Kesinlikle katılıyorum öncelikle kızıl nehirleri okumalısınfilmi de var belki izlemişsindir. Tabi ki önce kitabı okuyup sonra filmi izlemek daha güzel geliyor bana.
İzledim mi hatırlamıyorum ama izlemedim gibi bütün korku gerilim filmleri izlerim yakaladıysam kaçırmam Karanlığın elli tonunu öyle yaptım filmi keyif vermedi kitap çok daha ayrıntılı keyifliydi

Selamlar

kitapzede bi 50 sayfam kaldı elimde hazirandan kalan kitabı bitirmeye.

Elif Şafak - Havva'nın Üç Kızı okuyanınız var mı?

Ben okudum canım. Elif Şafak' ın bütün kitaplarını gözü kapalı okuyabiliyorum. Beğenerek okuduğum kitaplarından bir tanesi. En çok da kurgusu hoşuma gidiyor kitaplarının. Güzel bir hayal dünyası var ve yeni kuşak Türk Edebiyatının önemli yazarlarından birisi bence.

Zaten hayal gücünün verdiği usluba hayranım bende.

Ama elif şafak mahrem deki elif şafak değil.

Kitabı almış bekliyorum okumakta istiyorum ve okuyucam sanırım

Harikasın güncelledim :) Belki zamanında ben de çeviri yüzünden bırakmıştım bilmiyorum ilerletemedim çok sıkıldım yoruldum ve bırakmıştım
Bence yeni çeviri görürsen oku mutlaka çünkü güzel bir konuya değinmiş kitap. Konuyu söyleyip seni etkilemeyi istemediğim için detaya girmiyorum.

Hiç sorma canım şu an elimde okunması gereken kitap o kadar çok ki inan bana sayısını bilmiyorum. Her ay bir kutu kitaptan geliyor. Ben bir beğendiğim eski dönem kitaplarını da aldım. Bazen eski kutuları indirime girdiriyorlar. En büyük hayallerimden bir tanesi kocaman bir kütüphaneye sahip olmak. O yüzden çok önemsemiyorum evde okunmamış kitap sayısının çokluğunu. Ama çok geç kalma gerçekten hem uygun fiyatlı hem de editörler çok güzel kitaplar seçiyorlar. Bir de en güzel kısmı ne biliyor musun? Bu kitapları ben asla kitapçıya gidip almam. Yani kütüphaneme büyük renk katıyor. Her konudan, her yazardan, her görüşten. Şimdiye kadar ismini bile duymadığım kitaplara sahip oluyorum. Önce altı ay aylık olarak aldım kitapları. Sonra 6 aylık abonelik aldım. Sanırım bu bitince de 12 aylık alacağım

Bu arada ayda bir de kitap yurdundan almaya devam ediyorum

Okumak güzel şey vesselam

Zaten hayal gücünün verdiği usluba hayranım bende.

Ama elif şafak mahrem deki elif şafak değil.

Kitabı almış bekliyorum okumakta istiyorum ve okuyucam sanırım

Mahrem çok başka bir kitaptı. Tekrar okumayı düşünebilirim. Bambaşka farklı herkesin okuyabileceği bir kitap değil. Ama ben en çok İskender' in kurgusunu beğeniyorum. Beni çok etkilemişti.

Mahrem çok başka bir kitaptı. Tekrar okumayı düşünebilirim. Bambaşka farklı herkesin okuyabileceği bir kitap değil. Ama ben en çok İskender' in kurgusunu beğeniyorum. Beni çok etkilemişti.

Mahrem ❤ ben :)

Okurken anlamakta zorlandığım bide şehrin aynaları vardı.

O anki ruh halimizde önemli tabi.
Bazen odaklanamıyor insan.

Altı aylık ücret ne kadardı acaba :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…