Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Mutlu pazarlar

--

386 sayfalik kitabın 178.sayfasindayim
Halen -cennetin arka bahçesi- var elim de..
Haftasonları pek okuyamiyorum is guc misafir gezme dinlenme derken 2 gün yetmiyor bile keşke haftasonu tatili 4 gün olsa idi :))

Son düzenleme:
kitapzede kitapzede ismimi göremedim 1.sayfada

---

Genelde kitapları nerden temin ediyorsunuz ? Varmı öneriniz illa burasi diye .
Netten hiç almadım genelde elime alıp koklayip inceleyip öyle alıyorum :)
D&R de vakit geçirmeyi çok severim fakat diğer Kitabevlerine nazaran daha pahalli. .

---

D&R de vakit geçirmeyi çok severim fakat diğer Kitabevlerine nazaran daha pahalli. .
Artık listedesin bu ara ben biraz yoğunum atlayabiliyorum farkında olmadan :)
Ocak ayından beri kaç kitap okudun acaba?

Artık listedesin bu ara ben biraz yoğunum atlayabiliyorum farkında olmadan :)
Ocak ayından beri kaç kitap okudun acaba?

Küçük prens okudum :)
Bir de küçük kara balık çocuk kitabı aslında :)
Fakat Samed behrengi 'nin ktaplarinı çocuklar kadar yetiskinlerin de okumasını şiddetle öneririm. .
okuduğum kitapların yazarlarıyla nedense gönül bağı kuruyorum :)
Kendimce onlarla konuşuyor eleştiriyor hatta kavga ediyorum vb :)

Küçük prens okudum :)
Bir de küçük kara balık çocuk kitabı aslında :)
Fakat Samed behrengi 'nin ktaplarinı çocuklar kadar yetiskinlerin de okumasını şiddetle öneririm. .
okuduğum kitapların yazarlarıyla nedense gönül bağı kuruyorum :)
Kendimce onlarla konuşuyor eleştiriyor hatta kavga ediyorum vb :)
İkisini de çok severim :)

Bende polisiye gerilim romanlarını çok severim. Geçen yaz jean christophe grange’nin Lontano ve Kongo’ya ağıt serisini okumuştum, gayet güzeldi. Zaten “kızıl nehirler”e bayılmıştım.
Merak ettiklerimi okumuşsun eğer öneriyorsan bende listeme ekleyeyim teşekkürler canım :KK36:
Hemen ekliyorum :)

Teşekkür ederim :KK200: Hafta sonu dışarıdaydım okuyamadım bugün kaldığım yerden devam :kahve:

Merak ettiklerimi okumuşsun eğer öneriyorsan bende listeme ekleyeyim teşekkürler canım :KK36:

Teşekkür ederim :KK200: Hafta sonu dışarıdaydım okuyamadım bugün kaldığım yerden devam :kahve:
3 kitabı da kesinlikle öneriyorum. Lontano ve Kongo’ya Ağıt’ı sırayla okumakta fayda var. Çünkü devam kitabı olarak yazılmış. Yazarın tipik özelliği zaten aksiyonlu, kafa karıştırıcı ve sürükleyici kitaplardı. Şimdiden iyi okumalar :kahve:

Veeeeeeeee niyahet bitirebildim kitabımı :halay::KK71::KK9::nazar:

Temmuz ayı

1- İki şehrin hikayesi - Charles DİCKENS (523 Sayfa)

Kitap aslında çok güzel bir konuyu anlatıyor ama sanırım benim elimdeki çeviriden ötürü çok zor ilerledi. Handan Ünlü Haktanır çevirmenin ismi. Eğer okuyacaksanız başka bir çevirmenin kitabını okumanızı tavsiye ederim. Kitabın sonu beni oldukça etkiledi. Dediğim gibi iyi ki okumuşum ama elime başka bir çevirisi geçerse sırf çeviri farkından dolayı yeniden okumayı düşünebilirim.

Toplam kitap sayım 13 oldu @MorVampirella cım :KK200:

Dün gece yeni kitabıma başladım Paulo Coelho - Aldatmak (271 sayfa) 23. sayfadayım.

---

Bir çok siteden kitap alışverişi yaptım. Ama içlerinden en iyisi kitapyurdu. Hem fiyatlar çok uygun. D&R a her zaman uğrarım kitapları açarım koklarım kapaklarını okurum ama kitap alacağım zaman mutlaka internetten alırım çünkü fiyat olarak çok daha uygun oluyor. Sana da tavsiye ederim.

Kızlar bir de değişik bir kitap alma yöntemim daha var. Bir kutu kitap isminde bir oluşuma abone oldum. Her ay farklı 3 kitap geliyor kargoyla. Kitapları kendileri seçiyorlar. Her ayın bir konusu var. Kargonun içinde sürpriz çıkartmalar, ayraçlar ve defterler çıkıyor. Bir de her ay harika kartpostallar geliyor. Belki duyanlarınız bilenleriniz vardır ama paylaşmak istedim. Çok ama çok seviyorum bu olayı her ay sabırsızlıkla bekliyorum kargoyu.

X