Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Ben son kitabımı kaç defa uzattığımı hatırlamıyorum bile artık kütüphaneden bir daha vermeyeceğiz bu kitabı sana diyecekler valla :oops:

Günaydın kızlar :KK200:

kitapzede kitapzede emeğine yüreğine sağlık :KK36:

Ben bu kitaptan muzdarip oldum iyice gitmiyor kitap:ıslık: :KK61: Ama inadım inat bitecek bu kitap :KK67::KK70:

Sabah sabah karışık duygular içerisindeyim ondan bu smile kargaşasası :KK53::KK48:

Bu arada kitabımın 153. sayfasındayım. (İki şehrin hikayesi 523 sayfa)

Oluyor bazen öyle kitaplar.
En son bir kitap aylarca süründü elimde, inat ettim ama bitene kadar canım çıktı.
Şimdi gitmeyen kitapları zorlayıp bir an önce bitiriyorum. Yoksa bitmedikçe bitmiyor.

Selam kitap kurtlarııııııııııııııııııEki Görüntüle 2161711 :KK70:

kitapzede kitapzede canım Yüzüklerin Efendisi-Yüzük Kardeşliği / 224. sayfadayım:KK200:

bakayım sayfalara kimler ne okumuş ne yapmış:kahve:

:KK57::KK57:

Son kitabım bitirdi beni. Çok severek okuyorum ama baya ağlama moduna gireceğim.
Belki bilenleriniz vardır. Hayallere yolculuk diye bir belgesel var. Bisikletle Afrika'yı dolaşan bir adam.
Dün son bölümü izledik. Liberya'da madencilik yapan insanları.
Yutkunamadık resmen izlerken. O darma duman etmişken şimdi Anne Frank okuyorum ve ben baya iptal durumdayım.
Üzüldüğüm. mutlu olduğum anları düşündükçe bir taraftan utanıyorum.

Son kitabım bitirdi beni. Çok severek okuyorum ama baya ağlama moduna gireceğim.
Belki bilenleriniz vardır. Hayallere yolculuk diye bir belgesel var. Bisikletle Afrika'yı dolaşan bir adam.
Yutkunamadık resmen izlerken. O darma duman etmişken şimdi Anne Frank okuyorum ve ben baya iptal durumdayım.
Yaa o kitabı ben de okumak istiyorum, aslında ne çok kitap varmış okumak istediğim.

Beni de ağlatır muhtemelen hedefcim zaten ağlamaya hazır bi insanım

Yaa o kitabı ben de okumak istiyorum, aslında ne çok kitap varmış okumak istediğim.

Beni de ağlatır muhtemelen hedefcim zaten ağlamaya hazır bi insanım

Kahve ve peçete şart ördeğim ama psikolojinin sağlamlığından emin olduğun bir dönem olduğundan emin olmaya bak derim.

18-24 Haziran Değerlendirme

S Suzi1704 :duduk:
@serguzestt :duduk:
@ballikayfe :duduk:
@damlapal :duduk:
@yolcukardelen :duduk:

Bu hafta 1 kırmızı kart aldınız. 2 kart daha alırsanız liste dışı kalacaksınız. Yapmanız gereken tek şey gelip bildirim vermek. Bu hafta okuyamadım demek de ya da mazeret bildirmek de bildirimdir.

moni moni Bu haftaki aktif olmama sebebinden haberdar olduğum için kartın yok abla önümüzdeki hafta en az 2 kez bekliyorum seni :)

morordek morordek :sinirli:
@eceboce :sinirli:
@tuzsuz_ruh :sinirli:
@Floweroflife :sinirli:
@Bonus :sinirli:

Bu hafta 1 ceza puanı aldınız ceza puanı 4 olmasın :KK15:

hedef38beden hedef38beden :KK200:
@kardelelen321 :KK200:
@miyaww__ :KK200:
@beyazinci :KK200:
@oynakbasi34 :KK200:
@MiuLego :KK200:
@Portakal Sulu Ordek :KK200:
@ozgemsiii :KK200:
Nego Nego :KK200:
LAydLiNe LAydLiNe :KK200:

Sizleri bu haftanın kitap kurtları olarak kutluyorum, bol ve keyifli okumalar olsun yeni haftada. :KK19:

Ve.. İlk sayfadaki son kuralımız:

8-Ceza puanı ya da kırmızı kartın bir tanesi kişinin ay birincisi olması ile silinir.

Ellerine sağlık :KK200:
Selam kitap kurtlarııııııııııııııııııEki Görüntüle 2161711 :KK70:

kitapzede kitapzede canım Yüzüklerin Efendisi-Yüzük Kardeşliği / 224. sayfadayım:KK200:

bakayım sayfalara kimler ne okumuş ne yapmış:kahve:

Yaaa burda da mı miu:bicak::duduk::KK12::KK70:

Son 2 kitabımı kütüphaneden almıştım. İlk kitap uzun sürdü. Kitabın verilme süresi geldi. Süreyi uzatmak istemediğim ve bir an önce yeni kitaba başlamak için bitiversin dedim. :KK54:
Yaaaaa kütüphaneden kitap almayalı o kadar uzun zaman oldu ki:KK61: bildiğin duygulandım. Anılar geldi aklıma.

Gerçek bir hikaye mi? Tam olarak adı nedir kitabın?

Ben de çok etkilenirim ama okumak lazım bu tarz şeyleri.. insan gerçekten bazen şükretmeyi unutuyor bu tarz hikayeler veya gerçekler silkelenmeye yardımcı oluyor.
Sorma şu kpss çok lanet bir dert. Takmıyorum dese de insan takıyor :KK51:
Takıyor takmaz mı :KK43: dayan az kaldı vampir
Bir de güzel geçerse inşallah:dua:

Ellerine sağlık :KK200:

Yaaa burda da mı miu:bicak::duduk::KK12::KK70:

:63::63::63::63:İvit ne var çok güzeller bence

X