Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

kitapzede kitapzede masal terapi bitti :KK76: ama bugün çok yoruldum yarın sabah yeni kitap bildiriminde bulunurum karar veremedim önceliği hangi kitabıma vereyim. Masal terapi hakkında bilgi vereyim. Kişisel gelişim kitabı 286 sayfa. İçinde ufak masallar ve seni yönlendiren ufak oyunlar var. Herkese sevgiler... :KK36:

Köpek Gibi Büyütülmüş Çocuk'u bitirince yorumlarınızı merak ediyorum, listemde olan kitaplardan biri de :)
Uzun süredir aradığım kitaptı. Kitapçılarda bulamadım. e-kitap olarak okuyorum. Zorluyor biraz. Ebeveyn olarak beni daha ilk sayfalarda bakış açımı inanılmaz değiştirdi diyebilirim.

Selamın Aleyküm kızlarrrrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Herkese hayırlı sabahlar :KK68:

Cuma akşami ani bir kararla evde ufak değişiklik yapalım dedik :KK66: Kızların odasını boyayıp benim bazaları ayırıp onlara verdim bize de eşim sağ olsun Japon yatağı yaptı ( alçak yani ) Tabi girişmişken birde çocukların odasını boyayalım dedik o yüzden iki gündür ev alt üst oldu :KK70:
hesapta buraya kaçıncı sayfaya kadar okuduğumu yazacaktim cuma günü oda kaldı :KK48:

178.sayfaya geldim :KK66: birazdan oturup biraz daha okurum nasılsa sabah sabah patırtı yapmamam lazım komşulara ayıp olur :KK66: bende keyif saati ilan ettim kendime Filtre kahvem eşliğinde :21:

Bu arada bitirdiğim kitabı da beğendim(Obsesif) . Polisiye gerilim sevenler okuyabilir. Ben çünkü araya çeşni olarak severek okuyorum. Bakmayın benim elimde süründüm ama akıcı kendini okutan bi kitap. Sonu sadece biraz yetersiz olmuş. 10 üzerinden değerlendirirsem 8 verebilirim.

18-24 Haziran Değerlendirme

S Suzi1704 :duduk:
serguzestt serguzestt :duduk:
ballikayfe ballikayfe :duduk:
damlapal damlapal :duduk:
@yolcukardelen :duduk:

Bu hafta 1 kırmızı kart aldınız. 2 kart daha alırsanız liste dışı kalacaksınız. Yapmanız gereken tek şey gelip bildirim vermek. Bu hafta okuyamadım demek de ya da mazeret bildirmek de bildirimdir.

moni moni Bu haftaki aktif olmama sebebinden haberdar olduğum için kartın yok abla önümüzdeki hafta en az 2 kez bekliyorum seni :)

morordek morordek :sinirli:
eceboce eceboce :sinirli:
@tuzsuz_ruh :sinirli:
Floweroflife Floweroflife :sinirli:
Bonus Bonus :sinirli:

Bu hafta 1 ceza puanı aldınız ceza puanı 4 olmasın :KK15:

hedef38beden hedef38beden :KK200:
kardelelen321 kardelelen321 :KK200:
miyaww__ miyaww__ :KK200:
@beyazinci :KK200:
oynakbasi34 oynakbasi34 :KK200:
@MiuLego :KK200:
Munzevi Zencefil Munzevi Zencefil :KK200:
Mataring Mataring :KK200:
Nego Nego :KK200:
LAydLiNe LAydLiNe :KK200:

Sizleri bu haftanın kitap kurtları olarak kutluyorum, bol ve keyifli okumalar olsun yeni haftada. :KK19:

Ve.. İlk sayfadaki son kuralımız:

8-Ceza puanı ya da kırmızı kartın bir tanesi kişinin ay birincisi olması ile silinir.

18-24 Haziran Değerlendirme

S Suzi1704 :duduk:
serguzestt serguzestt :duduk:
ballikayfe ballikayfe :duduk:
damlapal damlapal :duduk:
@yolcukardelen :duduk:

Bu hafta 1 kırmızı kart aldınız. 2 kart daha alırsanız liste dışı kalacaksınız. Yapmanız gereken tek şey gelip bildirim vermek. Bu hafta okuyamadım demek de ya da mazeret bildirmek de bildirimdir.

moni moni Bu haftaki aktif olmama sebebinden haberdar olduğum için kartın yok abla önümüzdeki hafta en az 2 kez bekliyorum seni :)

morordek morordek :sinirli:
eceboce eceboce :sinirli:
@tuzsuz_ruh :sinirli:
Floweroflife Floweroflife :sinirli:
Bonus Bonus :sinirli:

Bu hafta 1 ceza puanı aldınız ceza puanı 4 olmasın :KK15:

hedef38beden hedef38beden :KK200:
kardelelen321 kardelelen321 :KK200:
miyaww__ miyaww__ :KK200:
@beyazinci :KK200:
oynakbasi34 oynakbasi34 :KK200:
@MiuLego :KK200:
Munzevi Zencefil Munzevi Zencefil :KK200:
Mataring Mataring :KK200:
Nego Nego :KK200:
LAydLiNe LAydLiNe :KK200:

Sizleri bu haftanın kitap kurtları olarak kutluyorum, bol ve keyifli okumalar olsun yeni haftada. :KK19:

Aaa ben 2 kez bildirim yaptım sanıyordum. Daha dikkatli olmaya çalışacağım

Bu haftanın ilk bildirimini yapayım hazır gelmişken, Seninle Başlamadı 111. sayfadayım

Günaydın kızlar:KK36:

kitapzede kitapzede yüzüklerin efendisi-yüzük kardeşliği/ 141. Sayfadayım

Çok okuyamasam da haftasonu hüç okumamalık da etmedim:KK73:sonuçta buraya bildirimyapacağım hangi yüzle yaparım yoksa:rolleyes: burası kitap okumaya teşvik etmekte çok başarılı:rolleyes:

Konu sahibi olarak hafta sonu ben okumadım kendimi ifşa edeyim :oops:

Selamın Aleyküm kızlarrrrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Herkese hayırlı sabahlar :KK68:

Cuma akşami ani bir kararla evde ufak değişiklik yapalım dedik :KK66: Kızların odasını boyayıp benim bazaları ayırıp onlara verdim bize de eşim sağ olsun Japon yatağı yaptı ( alçak yani ) Tabi girişmişken birde çocukların odasını boyayalım dedik o yüzden iki gündür ev alt üst oldu :KK70:
hesapta buraya kaçıncı sayfaya kadar okuduğumu yazacaktim cuma günü oda kaldı :KK48:

178.sayfaya geldim :KK66: birazdan oturup biraz daha okurum nasılsa sabah sabah patırtı yapmamam lazım komşulara ayıp olur :KK66: bende keyif saati ilan ettim kendime Filtre kahvem eşliğinde :21:

Sen hep bizimlesin zaten hafta boyu epey bildirim verdin :)

X