Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Eflal bi kitap daha mı bitirmiş

Yeni kitabım 500 küsür sayfa mı ne daha 20. Sayfadayım ben

Napdam nasıl bitirsemsabahlasam mı

Nasıl geçicem o eflali ben

Üzülme bebeğim oku sende geçersin

Günaydın kızlarrrrrrrrrrr

İki gündür yine yoğundum yazamadım ama birazdan kahvaltımı yapıp oturup kitap okuyacağım sonra yazarım kaçıncı sayfada olduğumu

Gece kaçta uyuyorsunuz acaba? 2 gecedir erken yatıp kalkayım diye uğraşıyorum. Tüm düzenim bozuldu. Sanırım benim biyolojik saatim gece uyanık olmaya alışık.

Canım biraz geç oldu ama ancak fırsat oldu buraya bakmaya
Ben geçmişte inan sabah 5den önce uyuyamazdım hatta artık iyice sinirlerim bozulmuştu herkes uyurken ben deli gibi dolanıyordum ,yatakta dönüp uyuyamadıkça kalkıyordum mecbur

En sonunda bir gün nette bir yazı okumuştum hiç hareket etmeden 10 dakika yatınca vücut otomatikman uykuya dalar diye bende denemeye karar verdim ilk günlerde çok zor geldi ama sonra 10 dakika kımıldamadan durmayı başarınca uyumuşum
Tabi ne olur en olmaz saati de kuruyordum ki bu seferde geç uyanmıyayım diye ama şükür artık bünye alıştı en geç 6da otomatikman uyanıyorum şimdi bir kaç gündür yürüyüşlere daha erken çıkabilmek için yarım saat daha erken uyanıyorum ama akşamda 23.00de uyuyorum ki iyice uykusuz kalmayayım

Canım sana katılıyorum unutsak da bize bişeyler mutlaka katıyorlar..

Maşallah
Geçen 12'de uyumayı denedim. En son 2.30 gibi sinirden uyuyup kaldım sanırım.
Uyumam gerekince bu sabit yatma olayını mutlaka deneyeceğim. Teşekkür ederim.

Kitap bana göre açıldı biraz daha. Hele ikinci bölüm felaketlerin gelmesi kısmını son paragrafla bağlayınca yazar, kitabı kapattım ve dedim böyle bişey yok yaaa...Eşim yüzüme bakıyor ne oldu diye.Ben yüzümde garip bir gülümseme okuduğum satırları özümsemeye çalışıyorum

Tamam miu'm bildirince düzenlerim ben :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…