Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Dün Stefan Zweig'in Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu kitabını bitirdim bugun de aynı yazarın Satranç kitabına başladım. İlk kez okuyorum Stefan Zweig değişik bir tarzı varmış bir iki kitabını daha okursam yazarı çözecekmişim gibi
Aldığım kitaplar arasında Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu da var, yorumlarından güzel diye okudum, Stefan Zweig'i da merak ediyordum. Okuyacağım bir ara :)

Herkese merhaba. Ne güzel bir düşünce olmuş bu grup. Kardeş takımdan geliyorum ismim Suzan. Bugün Edgar Allan Poe’nun Seçme hikayeler kitabına başlayacağım. Kitap 5 hikayeden oluşuyor. Kitabı daha önce okuyan var mı?
Kitabı okumadım ama Edgar Allan Poe şiirlerini cok severim :KK200:

Selam herkese ben de geldim. Çok güzel bi fikir olmuş burası. Ben dd kitap okumayı çok severim. Etrafımda kitap kurdu olarak bilinirim. Ama ne yazıkki 2. çocuk olunca elime alamamaya başladım. Burası belki ateşler beni de zaman yaratırım okumaya.
Uzun zama dır elimde bi kitap var. Hediyeydi bana onu okuyorum. Bahadır Yenişehirlioğlu Kerime.

Selam herkese ben de geldim. Çok güzel bi fikir olmuş burası. Ben dd kitap okumayı çok severim. Etrafımda kitap kurdu olarak bilinirim. Ama ne yazıkki 2. çocuk olunca elime alamamaya başladım. Burası belki ateşler beni de zaman yaratırım okumaya.
Uzun zama dır elimde bi kitap var. Hediyeydi bana onu okuyorum. Bahadır Yenişehirlioğlu Kerime.
Ayrıca kitapta 54. Sayfadayım. :KK15:

Aldığım kitaplar arasında Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu da var, yorumlarından güzel diye okudum, Stefan Zweig'i da merak ediyordum. Okuyacağım bir ara :)
Farklı bir kitap gerçekten hani bir an önce bitsin istedim sonunu merak ettim ama içim karardı benim okurken sanki Zweig ruhsal sorunları olan biriymiş gibi hissettirdi bana kitap :-)

X