Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Ben bugün şahane hatalar adlı kitaba başladım. Kitabın sonunu kendimiz belirliyormuşuz. Mesela birinci bölümü okuyorsun iki tane seçenek sunuyor ikisinden birini seciyosun ve sana 10. Bolumu oku diyor. O bölümüde okuyodum sonunda yine seçim yaparak yönlendirdiği bölüme gidiyorsun. Çok entresan. Bakalım beğenirsem öneririm.

Ben seviyorum o seriyi, asla tamamen bitmiyor kitap, aylar sonra eline alıp daha önce hiç okumadığın yeni bir bölüm keşfedebiliyorsun.

Merhaba dostlar. Bizim öyle bir grubumuz var kii bu hatunların hepsi harika :KK200: Hem zayıflıcaz hem beraber okumalar yapıcaz.Hepiniz hoşgeldiniz :KK200:

Amacımız yeni kitaplar yeni yazarlar tanımak. Ve kitaplar üzerine sohbet etmek. Bu topikte tek bir kitap var oda her pazar tüm hafta boyunca okudugun sayfa sayısını bildirmek.
_Citlembik_ _Citlembik_
çitlembiğim, burada da liste yapıp ilk mesajı güncellesek her hafta nasıl olur?
üye adı/grupta okuduğu kitap sayısı /okumakta olduğu kitap adı/yazar/başladığı tarih/okuduğu güncel sayfa/bitiş tarihi gibi.

Üye Adı Okunan Kitap Sayısı Yazar TarihGüncel Sayfa
moni1Üç Kız Kardeş8 Mart 2018110
[td]Güncel Kitap[/td] [td]Bitiş Tarihi[/td] [td]İclal Aydın[/td] [td]?[/td]

Son düzenleme:
_Citlembik_ _Citlembik_
çitlembiğim, burada da liste yapıp ilk mesajı güncellesek her hafta nasıl olur?
üye adı/grupta okuduğu kitap sayısı /okumakta olduğu kitap adı/başladığı tarih/okuduğu güncel sayfa/bitiş tarihi gibi.

Üye Adı Okunan Kitap Güncel Kitap TarihGüncel Sayfa
moni0Üç Kız Kardeş8 Mart 2018110
[td]Bitiş Tarihi[/td] [td]?[/td]

Tabiki monim ben ayarlarim onu

ÜYE ADIOKUNAN KİTAPGÜNCEL KİTAPTARİHSAYFA
moni03 KIZ KARDEŞ8 MART110
_ÇİTLEMBİK_ 2GELİBOLU10 MART250
MORORDEK0ÇOCUĞUNUZLA İŞ BİRLİĞİ YAPIN4 MART90
ANGELİCAPİCKLES 03:01 4 MART0

EVET LİSTEMİZ ŞİMDİLİK BÖYLE BİLDİRİM YAPANLARIDA EKLEYECEĞİM :KK200::KK200:

Merhabalarrr. :KK68:

Bella Andre / Uzun Yağmurlardan Sonra
331 syf. Başlangıcı tam bilmiyorum. 10 gün önce diyelim. 4 Mart.

Bende otuz milyon kelime yazarı dr. Dana suskınd geçen hafta mı ne okumaya başladım 297 sayfa ben 83 sayfadayım

ÜYE ADIOKUNAN KİTAPGÜNCEL KİTAPTARİHSAYFA
moni03 KIZ KARDEŞ8 MART110
_ÇİTLEMBİK_ 2GELİBOLU10 MART250
MORORDEK0ÇOCUĞUNUZLA İŞ BİRLİĞİ YAPIN4 MART90
ANGELİCAPİCKLES 03:01 4 MART0

EVET LİSTEMİZ ŞİMDİLİK BÖYLE BİLDİRİM YAPANLARIDA EKLEYECEĞİM :KK200::KK200:
Eline sağlık
Ben geçen hafta 90. sayfadaydım, bu haftaki bildirimdeki sayfa 132

Selamlar
Bildirim yapayım hemen
Çocuğunuzla işbirliği yapın kitabında 177. sayfaya geldim. Kitabın bitmesine az kaldı.
Bu arada dayanamayıp ikinci bir kitaba daha başladım. David Burns'un İyi Hissetmek adlı kitabı. Onda da 66 sayfa okumuşum :kahve:

X