Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Çok özendim kaptanım sanki benim hayat enerjimi aldı birileri ..

O zaman sende geri al kuzum
İnan sabah erkenden kalkıp camdan derin nefes almak bile sanki insana enerji veriyor sonrası da kendinden şarjlı gibi daha fazla artarak devam ediyor önemli olan başı çekmek

Kitabım bitti.
331 sayfalık bir kitaptı. İsmi "Uzun Yağmurlardan Sonra" yazarı Bella Andre.

Beğenmedim demek haddime düşer mi bilmiyorum ama beni sarmadı desem daha doğru olacak.. Yarısından çoğu cinsel içerikli. Ve yüzeysel değil.
O yüzden konu da oturmadı kafamda, sadece seviştiler son 10 sayfa kitap gibiydi,O da pek bi daldan konmaydı. Velhasıl kelam ben bu kitabı tavsiye etmem. Ama canı sıkılan okuyabilir tabiki.

Şimdiii kitaplığın başına geçip yeni bir kitap seçme vaktii. Haftasonu tatile çıkıyoruz orada da okurum.

Haziran Ayında Okunan Kitaplarım

1. Uzun Yağmurlardan Sonra

O zaman sende geri al kuzum
İnan sabah erkenden kalkıp camdan derin nefes almak bile sanki insana enerji veriyor sonrası da kendinden şarjlı gibi daha fazla artarak devam ediyor önemli olan başı çekmek

Gece kaçta uyuyorsunuz acaba? 2 gecedir erken yatıp kalkayım diye uğraşıyorum. Tüm düzenim bozuldu. Sanırım benim biyolojik saatim gece uyanık olmaya alışık.

kitapzede kitabımı bitirdim.
Yeni kitabım Barış Muslu - Yıka Beynini kitabına başlayacağım. 336 sayfa.

Bu arada, son okuduğum kitabı çok beğendim.
Yazarımız bir psikiyatrist ve beyinde gerçekleşen durumları daha kolay anlaşılsın diye içimizdeki insan ve şempaze olarak anlatıyor.
Pek çoğumuzun içimden başka bir insan çıktı dediği zamanların açıklamalarını ve çözümlerini anlatıyor.
Hatta, çoğu zaman hayır diyemediğimiz o çikolata veya yeme krizlerimizinin sorumlusunun da biz değil, içimizdeki şempaze olduğunu ve onu nasıl yöneteceğimizi anlatıyor.
Okuduğum kişisel gelişim kitapları arasında en başarılılarından olduğunu söyleyebilirim.

kitapzede kitabımda 183 e geldim bildirim yapayım dedim.

ramazan bayram derken amma da saldım yani. öyle salmışım ki işe bile gidince içim sıkılıyor. bayramdan önce birkaç gün izin de aldım ama yine de işi özlememişim. ayaklarım geri geri gidiyor. mesai saatinin bitmesini 4 gözle bekliyorum. o da bir türlü geçmiyorkendimi bir yerlerden atasım var

Dur daha bitmedi haziran belki Kelebek Adası da biter öyle bakarız duruma :)

Kuyucaklı Yusuf u ben de merak ediyorum :)
En kısa zamanda okumanı tavsiye ederim

Yeni kitabım : Sarah Jio/ Kelebek Adası
279 sayfa.
Saraj JİO benim çerezlik yazarım

İsmini kaçırdım canım kitabının. Tekrar yazsan sana zahmet vermem inşallah.

Bu aralar ben de öyleyim sanırım mevsimsel bir durum. Normalde çok enerjik kıpır kıpır bir insanım. Ramazanda bile öyleydim. Şu aralar bir şeyler oldu özellikle iş konusunda acayip tembelim ama bir sürü de işim var hiç bitmiyor.

Ekledim bildirimlerinizi kızlar :) E-kitap bitmek üzere hiç beğenmedim bitince anlatırım. Yanmış ise 100. syafadayım ağır gidiyor ama kpss çalışması spor ev vs derken başka şeyler yapıyorum bu ara e kitap dolmuşta otobüste hastanede okuyorum ondan hızlı gitti.7

+

Tabloyu kontrol edin okuduğunuz kitap syaılarında eksik yanlış yapmayım.

Hiç zahmet olur mu
Zihin Yönetimi - Steve Peters

Çok okuyamadım ama kâr kârdır diye düşünüyorum. Zira kitabım çok ağır ilerliyor. Ama fena inatlaştım bitireceğim. Bir de kütüphaneden almıştım mutlaka bitirmem lazım.

kitapzede

İki şehrin hikayesi / 523-135

Kendime hedef belirliyorum bu akşam ne olursa olsun en az 50 sayfa okuyacağım. Buraya da bildirim yapacağım. Yoksa bu kitabın biteceği yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…