Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Google fotoğraflar kullanıyorsanız ordan yapabilirsiniz, film yapma bölümünden. Ben ordan yapıyorum heo

Umarım istediğin gibi olur :)

Ayy çok sevindim Kocamın Kenarı nı okuduktan sonra yırumunu bekliyorum ben baya etkilendim

Hoşgeldinn miyaww__ miyoşum hemen yetişmiş birkaç gün yoğunum yeni geldim ama her şeyi anlatmış miyoş bende listeye ekliyorum hemen :)

Harikasın çok güzel okumuşsun ama dişli rakiplerimiz var baya :)

Aaa, çok mantıklı. Uygulama ve sitenin adını alabilirsem çok memnun olurum. O kadar isim vermek de yasak değildir sanırım.

1000kitap ve vikitap isimleri inceleyince 1000kitap daha çok hoşuma gitti hesap açarsanız haberim olsun ordan da takip edeceğim sizi hahaha benden kaçış yok

Hoşgeldinn miyaww__ miyoşum hemen yetişmiş birkaç gün yoğunum yeni geldim ama her şeyi anlatmış miyoş bende listeye ekliyorum hemen :)
Çok teşekkür ederim canım Kendimi okursever birisi olarak tanımladığım için sizlerin arasında olmak çok mutlu etti beni. Fikir kimin fikriyse harika bir iş çıkarmış

Harikasın çok güzel okumuşsun ama dişli rakiplerimiz var baya :)
Fark ettim bu da motivasyonumu bir kat daha arttırdı

1000kitap ve vikitap isimleri inceleyince 1000kitap daha çok hoşuma gitti hesap açarsanız haberim olsun ordan da takip edeceğim sizi hahaha benden kaçış yok
İlk vikitap'la tanışınca beni de 1000kitap çok sarmadı. Ona kızımı üye yaptım o kullanıyor. (12 yaşında) Ben de vikitap' tan devam ediyorum. Bayağı birikimim oldu ama bir gün sistemde sorun çıkacak diye kaygılanmıyor da değilim

Oralardan takipleşelimm
Tamam canım. Kullanıcı adım benim buradakiyle aynı. Senin ki nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…