Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Minnak bir kitap okudum bitti. Çok satanlar listesinde görüp almıştım geçen ay. Çerez kiyap gibi. Derlemeler yapılmış çeşitli kitaplar bir iki paragraf ya da bir söz alınmış. Felsefik kişiye kendin keşfetmesini öneriyor.

Özgür bacaksız- bazı yollar yalnız yürünür

144 sayfa. Neredeyse yarısı çizimlerden oluşuyor. Sayfaların da yarısı dolu bazı sayfalar sadece bir ik cümleden oluşuyor alıntılar olduğu için.
kitapzede

Keyifliydi :)

Demiştim daha önce 8 hazirandan sonra haftada 2 kez bildirim verildi mi verilmedi mi kontrol edeceğim. Devamlılık sağlamak motivasyon için önemli.

Dikkat edilmesi gereken bir şey istiyorum kitap bildirimi yaprken sadece adını değil kaç sayfa olduğunu ve ne zaman başladığınızı da yazmanız.

Ay sonunda herkes o ay bitirdiği kitapları toplu olarak yazıp beni etiketlesin. Sadece sayıları toplu görmek adına ve ilk 3 seçeceğiz :)

Ör: Kitap İsmi - Yazar İsmi

Son düzenleme:
Kitap sayını +1 yaptım miu yenisine başlayınca haber verirsin

Ellerine emeğine sağlık vampir teşekkür ederiz uğraşıyorsun :)

Yani 8 kitap okumuş oldun değil mi toplamda hesabım yanlış olmasın da :) Eksik olsun istemem

Başta okumuştum kuralları Bilgiler:
Semerkant, Amin Maalouf, bugün başladım, kitap 318 sayfa

Rica ederim Miu seviyorum kitap ailemi :)
Burası harika. Ben aslında çok önceden görmüştüm takımınızda 1. Sayfada.. gelip bakmıştım hatta.. ama sadece sizin takım için sanmıştım yazamamıştım

Sonra moni paylaşınca takımlarda geldim..

Çok güzel oldu kendim için.. elimde dolanan 1.5 haftalık kitap bitti üstüne iki kitap.. ne güzel motive oldu.

Kitap kokusu var resmen topikte.

Emeğinize teşekkürler

Aslında ilk açıldığında öyleymiş sadece 10. takımmış Kazen den rica ettim herkes gelsin diye konunun adını değiştirdi sağolsun sonrada moni ablam aracı oldu topiklere yazdı moni canım kaptanım

Olsun yine okursun sen yazınca ben listeye eklerim kitabını ve seni ekledim zaten :) Hoşgeldin kitap kurdu :)
İnşallah okurum seve seveHoşbuldum canım, ben de ilk başta sadece 10.takım sanmıştım.hatta bir iki yıl önce 10.takımdan da mezun olmuştum, bi sorsam mı alır musınuz diyecektim ama vazgeçmiştimİyi ki gelip takımımıza yazdınız

Çok sevindimm sorsaydın da alırlardı bence :) Ben de takımda 3 haftadır varım burayı görünce ele geçirdim hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…