Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

ALINTIDIR

Mefisto kulübü

Şeytan aslında içimizde...

Şeytanın varlığı bir gerçek. Şeytan caddelerde aramızda yürüyor. Ve Şeytan, sinsice aramıza karışıp şekilden şekile giriyor...

Beacon Hillde bir grup insan Şeytanı her yönüyle analiz etmeyi amaçlıyordu. Şeytan, bilimsel olarak açıklanabilir miydi? Fiziksel bir görünüşü var mıydı? İblisler yeryüzünde geziniyorlar mıydı? Tarihin karanlıkta kalan yönlerinin, açıklanamayan olay ve sembollerinin mistik cazibesine kapılan Mefisto Kulubü üyeleri şu teoriyi kanıtlamaya çalışıyordu: Şeytan aslında içimizde...

Eşiklerine bırakılan dehşet verici ceset, birilerinin ya da "bir şey"in şehirde kendine kurban aramak için kol gezdiğinin açık bir işaretiydi. Kulüp üyelerinin kanıtlamaya uğraştıkları teori, artık onlar için büyük bir tehlike ve korku kaynağıydı. Bu acımasız katil aralarından biri olabilir miydi? Ya da istemeden Şeytanın gizlendiği karanlıktan çıkmasına mı yol açmışlardı. Bu kafa karıştırıcı ve sıradışı olayları derinlemesine araştıran Maura ve Jane kötülüğün kalbine doğru dönüşü olmayan, dehşet verici bir yolculuğa çıkarlar. Kariyerleri boyunca karşılaştıkları en sadist düşmanla yüz yüze gelmek üzeredirler. Üstelik bu düşman bir başlangıç yapmıştır, henüz...

ALINTIDIR

Ruh koleksiyoncusu

Polisiye/gerilim türünün usta kalemi Tess Gerritsen’den “ani virajlarla ustaca kurgulanmış muhteşem bir gerilim romanı”…

Tess Gerritsen’in polisiye /gerilim romanlarının ana kahramanları Rizzoli ve Isles’ın maceraları TV’ye uyarlandı… Dizi Türkiye’de de büyük ilgi görüyor…

Boston’da bir müzenin bodrumunda iki bin yaşında olduğu sanılan bir mumyanın keşfi kamuoyunda büyük ilgi uyandırır. Ancak bilgisayarlı tomografi taraması, mumyanın bacağında iki bin yıl öncesine ait olamayacak bir cisim ortaya çıkarır: Bir kurşun.

Dedektif Jane Rizzoli ile adli tıp uzmanı Maura Isles’ın yolları bir kez daha kesişiyor. Arkeoloji Katili’ni yakalayamazlarsa vahşi cinayetler son bulmayacak.

kitapzede vampircim kitabım bitti.
Uğur koşar- evliya ve eşkıya 211 sayfa.

Kitap hakkındaki görüşlerim:

Uğur koşarın tüm kitaplarını okudum. Bende etkisi hayatıma katkısı çoktur. Özellikle ilk kitabı Allah de ötesini bırak. Defalarca okumuşumdur.

Beğenmediğim ilk kitabı diyebilirim. Sanki zoraki ve ticari amaçlarla çıkarılmış bir kitap gibi geldi. Tuttu nasılsa kitaplarım bu da satar arayı açmayayım çıkarayö der gibi bi kitap sanki. Bilmiyorum o huzuru tam veremedi bana diğer kitaplarındaki gibi.. üzüldüm : (

kitapzede yeşil deniz kabuğu kitabım bitti.

Kitap hakkında yorumum: gerçekten son zamanlarda ihtiyaç duyduğum bir aşk hikayesiydi. Güzel ve acıklı bir aşk.. Zaman atlamaları yine güzeldi ve tasvirler içine çekiyor.

günaydın kızçeler
güncel sayfam 127 Sınıf Arkadaşım ATATÜRK -Ali Fuat Cebesoy

Sanma Ki Yalnızsın bitti mi ? Ben etiketini görmemiş olabilirim. Eğer bittiyse bu kitabın sayfa sayısını başlangıç tarihini bildirir misin :)

Bende burdan bildirirmimi yapmış olayım kitabımın 20. sayfasındayım bugun tam olarak aldım elime 20 sayfa okudum :) + olarak gece evi serisini tavsiye edebilirim ilk baştaki romanlar çok sürükleyiciydi şimdi ise sonunu nasıl bitirdiğini merak ediyorum. Bu 7. kitap ve yorumları çok güzeldi dedim bayadır devam etmemiştim edeyim bitsin

Kitap sayını artırdım :) Ben sonunu çok beğenmiştim kesinlikle başka sarah jio kitapları da okuyacağım :)

MerhabaEvet, istiyorum. daha önce yarımdı kitabım, yenisine başlayınca haber et demiştin, ettim İki çocukla, ki birisi daha 2,5 aylık, biraz yavaş gitse de listede olmak isterim
Önemli olan devamlılık ilk sayfadaki kurallarımızı oku ve kitap bilgilerini listedeki gibi tam verince hemen ekleyeceğim listeye seni de :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…