Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Yaaa olurmu hiç öyle şey 33 yaş nedir ki
Şarkıda ne demiş ''Her yaşın bir güzelliği var en güzel anımdayım''
Senin içindeki kırgınlıklardan dolayı öyle kendini kötü hissediosun ve anladığım kadarıyla en büyük kırgınlığında eşin...

Aslında olumsuz manada söylememiştim ama bana çok geliyor 33 yaş :)
Ben kendimi şöyle 28'lerde felan hissediyorum aslında...
Ya geçmişe takılıp pişmanlık duymayı hiç istemem, zaten de öyle olmaması makbul.
Pişman olmak biraz Allah'a da asi gelmek gibi oluyor...
Bazen hepimiz yapsak da keşke böyle olmasıyda şöyle olmasaydı vs. ama yapmamak gerek.
Çok şükür eskisi gibi değilim... Sadece ne yapmam gerekiyor vs. tarzı düşüncelere çok fazla yoğunlaşıyorum.
Aslında eskiden daha çok üzülürdüm herşeye ama zamanla insan sanırım olayları hayatı gördükçe olgunlaşıyor...
Dediğin gibi biraz kırgınlık var eşime karşı...

Elbise falan iş yerinde sorun olmaz canım ama Çorlu'da etek,elbise tarzı şeyler giyince tuhaf tuhaf bakıyolar fazla açık biyer değil burası.Açık giyinen çok tabiki ama feci şekilde bakıyolar bende rahatsız oluyorum
Haklisin o zmn canım bosver zaten max 1 haftada alisiyorsun tekrar kota:)
Belki ben de 2. Iznimi cesmede kullanirim:)

Ya geçmişe takılıp pişmanlık duymayı hiç istemem, zaten de öyle olmaması makbul.
Bazen hepimiz yapsak da keşke böyle olmasıyda şöyle olmasaydı vs. ama yapmamak gerek.
Çok şükür eskisi gibi değilim... Sadece ne yapmam gerekiyor vs. tarzı düşüncelere çok fazla yoğunlaşıyorum.
Aslında eskiden daha çok üzülürdüm herşeye ama zamanla insan sanırım olayları hayatı gördükçe olgunlaşıyor...

2.ye okuduğumda olumsuz anlamda söylemediğini anladım da geç oldu biraz :KK17:
Tabi ki de hiç bişeyden pişman olmamak lazım o zaman yaşamkta çok güçleşir zaten.
Eşinle hiç oturup konuştun mu seni kıran noktaları?Belki farkında değildir ne durumda olduğunun?

Haklisin o zmn canım bosver zaten max 1 haftada alisiyorsun tekrar kota:)
Belki ben de 2. Iznimi cesmede kullanirim:)

Çok güzel rahat biyer yaa kimse kimseye bakmıyo
Denizi harikaydı ya Ege Denizi hakkaten bi başka Marmara Denizine benzemiyo yaa su çok soğuk girmesem mi diye düşünüyo insan ama o berraklığı görünce dayanamayıp atlıyosun suya :KK9:

Çok güzel rahat biyer yaa kimse kimseye bakmıyo
Denizi harikaydı ya Ege Denizi hakkaten bi başka Marmara Denizine benzemiyo yaa su çok soğuk girmesem mi diye düşünüyo insan ama o berraklığı görünce dayanamayıp atlıyosun suya
Marmara denizine girilmez canım ya artik.. Cesmenin suyu soguk oluyo:) ama cok guzeldir:) ozledim cesmeyi...
Bende titreye titreye yuzerim hic umrumda olmaz. Yeterki deniz olsun:)))temiz olsun:KK66:)
Ama sonrasinda ucuk derdi cekiyorum iste. Bak yine aklima geldi:KK43:( ucuklarim gecsin ben de foto koyarim. Ve herkesi fotograf koymaya davet ediyorum:))
Tatil beldeleri rahattir zaten tatlim:) keske yazlari oyle bi yerde yasasak calissak. Super olurdu:)

2.ye okuduğumda olumsuz anlamda söylemediğini anladım da geç oldu biraz :KK17:
Tabi ki de hiç bişeyden pişman olmamak lazım o zaman yaşamkta çok güçleşir zaten.
Eşinle hiç oturup konuştun mu seni kıran noktaları?Belki farkında değildir ne durumda olduğunun?

Konuştuk canım.
Durumlar çok değişmez de işte..
Bana bağlı biraz da...

Üzülme canm ya,
erkekler işte.
benim eşim de bi nedenden dolayı üzse, gelip de özür dilemez mesela.

insan ne yaparsa kendine yapar.
bugün varız, yarın yoğuz.
ben kıymetini biliyorum da, herkes bilse keşke bu hayatın.

Selam şekerler.Muhabbet kazanımız hep kaynasın:)
Hafta sonu keyifli geçmiştir inşallah.

X