Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Eklediğim fotoyu mesaj düzenlemeyle siliyim dedim ama silinmiyooo ahh bu KK yaptın yine yapıcağını

İstanbul'a hayranım ben yaa hakkaten gezmek için harika biyer ama malesef denize girilicek yer yok.
Ege denizini görmeliydiniz yaa nasıl berrektı gece bile deniz kenarında bi fotom var dibi görünmüş harikaydı deniz tertemizdi

Offff beni mahvettin yaaaaaa, ben deniz hastasıyım !

Eklediğim fotoyu mesaj düzenlemeyle siliyim dedim ama silinmiyooo ahh bu KK yaptın yine yapıcağını

Canım moderatorlere söyle, belki yapılacak birşey vardır. Kalmasın foton burda tabi.

hemi.
zamanı geçmiş demek ki.
albüme ataydın keşke, ordan siliniyodu.

Keşke öyle yapsaymışım yaa zor geldi albümle uğraşmak :KK14:

Offff beni mahvettin yaaaaaa, ben deniz hastasıyım !

Canım moderatorlere söyle, belki yapılacak birşey vardır. Kalmasın foton burda tabi.

Bu konuda katılar canım çoğu kişi foto ekleyip sildiğinde 2-3 lük ceza bile almıştı :KK14:

Kızlar yaa tatildeyken şortla etekle dolaşmaya alışmışım bugün kot fena sıkıyo beni çıkarıp atasım geliyo

Hosgeldin kiz:) gozumuz yollarda kaldi:)
Canim bak sen benim ruyama girdin. Ruyamda cesmeye yanina geliyordum:))

Oh be sonunda gordum seni. Cok tatlisin masallah:))

Ay canım sorma.. Bana da gecen hafta aynisi olmustu ama 1 haftada geri alistim kota:KK43:(((

Hosgeldin kiz:) gozumuz yollarda kaldi:)
Canim bak sen benim ruyama girdin. Ruyamda cesmeye yanina geliyordum:))

Oh be sonunda gordum seni. Cok tatlisin masallah:))

Ay canım sorma.. Bana da gecen hafta aynisi olmustu ama 1 haftada geri alistim kota:KK43:(((

Aaaaa kız rüyana mı girdim beni çok düşündün demek kii mutlu oldum heheh :KK16:

Teşekkür ederim canım benim :))

Ayy çok fena yaa ne güzel püfür püfür şortumu,eteğimi giyiyodum bugün piştim valla

Kendimi hiç öyle hissetmiyorum ama 33 yaşındayım canım. Bana da söylerken çok geliyor :)

Yaaa olurmu hiç öyle şey 33 yaş nedir ki
Şarkıda ne demiş ''Her yaşın bir güzelliği var en güzel anımdayım''
Senin içindeki kırgınlıklardan dolayı öyle kendini kötü hissediosun ve anladığım kadarıyla en büyük kırgınlığında eşin...

Aaaaa kız rüyana mı girdim beni çok düşündün demek kii mutlu oldum heheh

Teşekkür ederim canım benim :))

Ayy çok fena yaa ne güzel püfür püfür şortumu,eteğimi giyiyodum bugün piştim valla

Canim elbise falan giysen:) sorun olmuyordur herhalde isyerinde:)

Valla canım ben tatil sonrasi izmirde de giymistim sortumu etegimi ama burda giyilmiyor ya:KK43:((

Canim elbise falan giysen:) sorun olmuyordur herhalde isyerinde:)

Valla canım ben tatil sonrasi izmirde de giymistim sortumu etegimi ama burda giyilmiyor ya:KK43:((

Elbise falan iş yerinde sorun olmaz canım ama Çorlu'da etek,elbise tarzı şeyler giyince tuhaf tuhaf bakıyolar fazla açık biyer değil burası.Açık giyinen çok tabiki ama feci şekilde bakıyolar bende rahatsız oluyorum

X