Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

7 gibi gelcekmiş ama:KK16:
kurabiye yapıcam, yarın da nöbetçi.
bu hafta 3 kere nöbet tuttu ya.
salı nöbetçiydi, perşembe, bi de yarın nöbetçi olacak.

bari kek kurabiye yapıyım da mutlu olsun biraz kocacuğum:KK16:

Gece mi gidiyor nöbete ?
Öyle nöbetleri mi oluyordu onların da ?

Yap yap kurabiyeleri pastaları, dediğim gibi kalp-mide olayı :KK1:

Ben de iş çıkışı yine parka gitcem, alış-veriş merkezine giderim oğluşumla-annemle. Eşim takılırsa o da gelir...
Ben seviyorum ya gezmeyi ! Ne kadar yorgun olsam da..

Gece mi gidiyor nöbete ?
Öyle nöbetleri mi oluyordu onların da ?

Yap yap kurabiyeleri pastaları, dediğim gibi kalp-mide olayı :KK1:

Ben de iş çıkışı yine parka gitcem, alış-veriş merkezine giderim oğluşumla-annemle. Eşim takılırsa o da gelir...
Ben seviyorum ya gezmeyi ! Ne kadar yorgun olsam da..

Canım nöbet olduğu gün, normal mesayiye gider gibi çıkıyo evden, nöbeti teslim alıyor, ertesi gün geliyor eve.
Operasyon varsa gece uyumuyorlar, öğlen eve gelip istirahatli oluyor.
Normalde İstirahatli olması lazım ama bölüğü teslim edeceği dosyayı hazırlıyorlarmış.

Batıda öyle değil tabi, batıda akşam mesayi bitiminde alıyor nöbeti, ertesi gün de istirahatli oluyor.Kimi zaman 2 gün bile oluyor istirahat.

Canım nöbet olduğu gün, normal mesayiye gider gibi çıkıyo evden, nöbeti teslim alıyor, ertesi gün geliyor eve.
Operasyon varsa gece uyumuyorlar, öğlen eve gelip istirahatli oluyor.
Normalde İstirahatli olması lazım ama bölüğü teslim edeceği dosyayı hazırlıyorlarmış.

Batıda öyle değil tabi, batıda akşam mesayi bitiminde alıyor nöbeti, ertesi gün de istirahatli oluyor.Kimi zaman 2 gün bile oluyor istirahat.

İyiymiş. Her işin bir düzeni oluyor işte.

Evliliğin ilk ayları ben de sıkıldıkça pasta,börek çörek güzel yemekler yapardım da kendim de yerdim tabi, hep ondan kiloları almıştık...
O zaman benden iyisi yoktu :KK37:

Ben çıkıyorum birazdan. Buralar sana emanet kübracım :)
Akşam gelirim yine bir ara fırsat buldukça..
görüşürüz

günaydın herkese:KK3: nasılsınız bakalım güzeller ben şükür iyiyim tahmin ettiğiniz gibi sporumu yaptım:KK52::KK56: birazdanda domates salatalık maydanoz semizottu peynir yumurta şekersiz çay ve 1 dilim tam buğdayekmeğinden oluşan kahvaltımı yapicam :KK56:sonra da ev koşturmacam başlar...ara da uğrarım şu kilomu 53e bir çeksem ideal kilomun üst sınırı...bu ara da oğluşum gidip gelip hadi anne bitmedimi diye başımın etini yedi oyun oynayacakmış :emir_bebek: öptüm sizi canlar:KK54::KK3:

günaydın herkese:KK3: nasılsınız bakalım güzeller ben şükür iyiyim tahmin ettiğiniz gibi sporumu yaptım:KK52::KK56: birazdanda domates salatalık maydanoz semizottu peynir yumurta şekersiz çay ve 1 dilim tam buğdayekmeğinden oluşan kahvaltımı yapicam :KK56:sonra da ev koşturmacam başlar...ara da uğrarım şu kilomu 53e bir çeksem ideal kilomun üst sınırı...bu ara da oğluşum gidip gelip hadi anne bitmedimi diye başımın etini yedi oyun oynayacakmış :emir_bebek: öptüm sizi canlar:KK54::KK3:

günaydın canım ohh ne güzel erkenden sporunu yapmılşsın canım maşallah sana inş.istediğin kıloya düşersin :))

günaydın canım dün pc başında uyuyakalmışım uyanınca da bakmadan kapatıp yattım sonra da sızdım hatta gece bi ara gözümü açtım pc aşında uyudum gibi hissetttim sonra baktım kendi yatağımdayım..

farkettim canım bende yattım zaten :))

merhabaaa fruttare molası verdim de biuğrayayım dedim nasıl gidiyor hafta sonu kaçamak yapmayın haa bu arada sabah tartıldım 58.300 çıktım galiba duraklama devrini geçtim

merhabaaa fruttare molası verdim de biuğrayayım dedim nasıl gidiyor hafta sonu kaçamak yapmayın haa bu arada sabah tartıldım 58.300 çıktım galiba duraklama devrini geçtim

ben bugün şeker hamurlu pasta yapıcam.
bugün eşim nöbetçi, yarın eve gelicek.
evde yokken yapyım dedim.
yarın mangal da yakcak eşim bana, sonra da pasta yeriz, tabi yer kalırsa :KK70:

aslında 9 temmuz ama, bi gün önce kutlasak nolur ki sanki.
yarın o evdeyken pasta yapamam, hem onun görmemesi lazım.

ben bugün şeker hamurlu pasta yapıcam.
bugün eşim nöbetçi, yarın eve gelicek.
evde yokken yapyım dedim.
yarın mangal da yakcak eşim bana, sonra da pasta yeriz, tabi yer kalırsa :KK70:

aslında 9 temmuz ama, bi gün önce kutlasak nolur ki sanki.
yarın o evdeyken pasta yapamam, hem onun görmemesi lazım.

olur tabii güzelim takvimdeki sayının ne önemi var önemli olan sizin niyetiniz duygularınız sizi şimdiden tebrik ediyorum kolay gelsin canım pastayı yaparken sevgini fde kat benim oğlum birşey yaptığım zaman anne sen sevgini kattığın için seninki güzel oluyor diyor

X