Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Dönüşlere hiç alışılır mı , hele de tatil gibiyse. Senin ailen nerdeydi canım ?
Evet kilo almamak da bişey, seni tebrik ederim. Artık kaldığın yerden devam edersin ne güzel diyetine..

İzmirde canım ailem. İzmirliyim aslinda ben:) 3gun izmirde 7gun kusadasindaydim. İzmiri birakmak cok zor geldi.. İs beklemiyo ama(

Kilo veririm sanmistim ama o kadar yuzmeme ragmen veremedim((
Ama almadim. Artik kaldigim yerden devam.. Daha hizlica insallah.. C.tesi de adapazarindayim arkadasimin dugunu var. İzmirden elbisemi de aldim.Tam otutuyo gram almamam lazim:) ordan bi de istanbul turu yapip donerim belki:)

Kilo alip vermek gercekten de insanin psikolojisini cok degistiriyor.
Boyle devam et canım ve hic donme o kilolara geri:) boyle hep genc kal:)
Ben de eski bi fotografimi gordum izmirde yanaklar boyle tombis tombis hic hosuma gitmedi( en kilolu zamanlarimdan. Sanki simdi daha genc ve daha guzelim:)bende oyle hissettim:)

Canim masallah erkenden kalkip sporunu bile yapmissin:)
canım senin kilon cok degil ki rahat rahat giy elbiseni etegini:) ooo fistik gibiydin yani haftasonu:))
Moral insanin yorgunlugunu bile aliyor gercekten de:)

Kizlar ben de nasil yorgunum anlatamam. Uyucam kalcam simdi masanin basinda:)
Sabah kahvalti yapamadim gec geldigim icin direkt ogle yemegine gittim : 1 kase corba, 5 adet kofte ve 1 porsiyon soslu kizartma yedim.tatli yemedim ama bunlar fazlasiyla yetti de artti;( agirlik cöktü( pismanim( bi daha yok..

teşekkürler canım.... yedikten sonra pişman oluyorsan doğru yoldasın birgün bu yediklerinin pişmanlığı ağır bir vicdan azabı gibi olacak işte o zaman asla pişman olacağın şeyler yemeyeceksin ben de öyle olmuştu önce aldırmıyordum sonra pişmanlıklar başladı vee birgün sanki cinayet işlemiş gibi vicdan azabı çektim şimdi ise kalorili yiyecekleri zehir gibi görüyorum...

Bana da oyle geliyor aslinda ama Yine de arada kacamak yapiyorum(
Vicdan azabim simdi daha da artti:) yazdiklarini okuyunca:) ama dogru yoldaysam sorun yok:))

Çok güzel ya. Ben o kadar erken kalkamam çünkü erken yatamıyorum.
İnsan kilo verdikçe daha da motive oluyor. Bir de etek ve tek düğmeli ceket giyemiyordum ben de, onu giyince çok iyi hissetmiştim kendimi :)

Süper yer, güzel olmuştur elbette tatil orda.
Sakın almak yok kilo ona göre :)

Ben de bir ara arkadaş diyet yaparken ben yiyordum sürekli. Sonradan bende de başladı noluyor bana ya diye içime bir dert oldu sonradan işte karar verdim birden zayıflamaya. Herkesin hikayesi benzer demekki...
Ben de rahatsız oluyorum şuanda çok şey yediğimde.
Yine öğlen tırtıkladım kalktım yemeği çok bişey yiyesim gelmiyor. Ama benim sıkıntım atıştırmalıklar...

Çok güzel ya. Ben o kadar erken kalkamam çünkü erken yatamıyorum.
İnsan kilo verdikçe daha da motive oluyor. Bir de etek ve tek düğmeli ceket giyemiyordum ben de, onu giyince çok iyi hissetmiştim kendimi :)

teşekkürler bugün benim iltifat alma günüm herhalde... işyerinde de arkadaşlar elbiseli görünce iltifat yağdırdılar bir de saçımın rengini koyultmuştum gözlerim yeşil zaten .... ama beni en mutlu eden iltifat tabiiki "sen baya zayıfladın."oldu ... bugün kendimi çok mutlu hissediyorum

Ooo fıstık gibi olmuşsundur

Sayımız azaldı. Bir ara herkes birden giriyordu buraya.
Kübra nerelerde acaba ?
Sadeceyalan zaten uğramaz oldu buraya...
Herkes tatil modunda oldu havalar etkiledi.
Ben de artık ramazan bayramını bekliycem tatil yapmak için.
Çok denize giresim ve yüzesim var

İstanbulda nerelerde girilebilir acaba denize ?
Çok kalabalık olsun da istemiyorum.

canım tesadüfen gördüm sorunu:) gürpınar sahilde çok güzel mekanlar var hem sakin hem denizi temiz. nerde oturuyosun bilmiyorum tabi yakınmısın uzakmı ama daha dün arkadaşlarım gittiler çok memnun kalmışlar

Merhabalar,
Ben de zayıflamak istiyorum. Tesadüfen buldum burayı. Ne güzel zayıflamışsınız hepiniz. Tebrik ederim.

Son düzenleme:

Teşekkür ederim canım.
Avrupa tarafında oturuyorum.
Sanırım gürpınar uzakta biryer.
Ücretsiz halk plajı mı peki ?
Kilyos için ne diyorsunuz ?

Kızlaaar nerdesiniiiiz ?

Ben akşam sadece çorba içtim. Kendimi iyi hissediyorum.
Şimdi de tatlandırıcılı çayımı içeceğim...

Oooo günaydın mı tünaydın mı :)
Yeni kalktık heralde.
Oh mis gibi çeşmedesin. Acayip canım denize girmek istiyor benim de...
Yoksa güneşleniyor musun şuanda

Evet yeni kalkmıştım
Bugün sadece güneşlendim,dün reglimin son günbüydü ne olur ne olmaz mikrop kaparım diye bugün girmek istemedim ama yarın yüzücem bol bol
Birazdan yemğimi yiyip sonra doğru dışarıya.
Ben buraya gelince sevdiceğim Çorlu'da kalamadı..Dayanamıcam ben diyip yola çıktı şuan o da yolda kısmetse sabaha karşı burda olucak
O geldikten sonra asıl tatil başlıycak işte

Olsun canım yarın bol bol yüzersin. Benim yerime de yüz...
Sen yalnız mı gitmiştin tatile ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…